Filatov & Karas porywają do tańca nowa piosenką „TechNoNo”!

Filatov & Karas porywają do tańca nowa piosenką „TechNoNo”!

Filatov & Karas wracają z nowym singlem „TechNoNo”. To pierwsze oryginalne nagranie rosyjskiego duetu w 2021roku i piosenka, która wszystkich porwie do tańca – zarówno fanów Filatova i Karasa, miłośników techno czy po prostu każdego, kto kocha energiczne bity.

Choć to pierwszy oryginalny numer duetu w 2021 roku, Filatov & Karas nie próżnowali. W lutym wypuścili remiks piosenki „Walk With You”, którą wykonują szwedzcy muzycy Gustaf i Viktor Norenowie.

Filatov & Karas to jeden z odnoszących największe sukcesy elektronicznych projektów z Rosji. Ich remiks „Don’t Be So Shy” Imany trafił na listy przebojów wielu krajów w Europie i w wielu uzyskał też platynowy status (m. in. w Szwecji i Włoszech). Teledysk do „Time Won’t Wait” przekroczył 91 milionów odsłon na YouTube, „Ostatsya S Toboy” – 81 mln, „Tell It To My Heart” – 52 mln, a „Lirika” – 40 mln. Singiel „Tell It To My Heart” czterokrotnie pokrył się platyną, „Au Au” i „Wide Awake” osiągnął status podwójnej platyny, a „Larika” zdobyła platynę. Ponadto, przeboje „Vozmi Moyo Serdtse” i „Ostatsya S Toboy” otrzymały nagrody Golden Grammophone.

W 2020 roku duet wydał numery „Give It Away” (z Deepest Blue), „Chillit”, „Be My Nirvana” (z Kain Rivers) oraz „All Night” (z Richard Judge). Filatov & Karas są jednym z najczęściej prezentowanych artystów nie tylko w rosyjskich rozgłośniach radiowych, ale także w naszej.

Udostępnij