Duet The Prestige z Kożuchowa z premierą odświeżonej Adele. Premiera tylko w RadioTop.

Duet The Prestige z Kożuchowa z premierą odświeżonej Adele. Premiera tylko w RadioTop.

Duet THE PRESTIGE z Kożuchowa, Mariusz Zaraziński i Andrzej Domiter, po raz kolejny udowadniają swoją mocną pozycję na rynku muzycznym. Tym razem do listy gorących przebojów w ich wykonaniu, dopisują wielki hit brytyjskiej gwiazdy Adele, „Set Fire To The Rain”.

Pasja do muzyki Mariusza Zarazińskiego i jego kuzyna Andrzeja Domitera przerodziła się w poważny projekt muzyczny, który sporo namieszał w środowisku muzycznym, szczególnie w bieżącym 2021 roku.

162294631 127590736038327 8326877224449717252 n

Ich pierwszy utwór „Choice the Sun” wydany 18 sierpnia 2019, został zauważony w branży i trafił na listę 4fun Dance TV, na której utrzymał się przez trzy miesiące jako debiut. Kolejne nagrania  to początek 2020 roku, „Gonna Be You Baby” oraz „Do You Feel”, które również plasowały się na wysokich pozycjach list przebojów w stacjach radiowych, oraz w notowaniu wytwórni fonograficznej DJS4DJS Records. Zdobywanie większej popularności przyniósł im wydany w sierpniu 2020 „Are You Happy”, stając się wizytówką duetu, dzięki któremu uważani są również  jednym z bardziej poważanych konkurentów muzycznego podwórka.

Rok 2021 to prawdziwy przełom dla duetu z Kożuchowa. Remix nagrania „The Run Away” KristVanD to prawdziwa wisienka na torcie, szczyty na listach przebojów stacji radiowych oraz ogromna ilość emisji antenowych. Można mówić o ogromnym sukcesie, gdyż samo nagranie notuje wzrost popularności również na zagranicznych rynkach i listach przebojów.

The Prestige nie poprzestał na pracy i szybkości wydawania kolejnych super nagrań. Już w dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam kolejną petardę duetu z Kożuchowa, którą usłyszycie premierowo tylko u nas na antenie RadioTop w Manchesterze.

Remix wydanego dekadę temu, słynnego utworu brytyjskiej gwiazdy muzycznej Adele, „Set Fire To The Rain”. W odsłonie duetu to rytmiczna linia melodyczna, delikatnie współgrające instrumenty synth, miękkie brzmienie sekcji rytmiczno-basowej. Wszystko to pozytywna eksplozja dźwięków ale i delikatność w jednym, i już od pierwszych sekund mix wprawia nas w przyjemny nastrój, powodując że pragniemy tych wibracji więcej i więcej, by powrócić do nagrania raz jeszcze. Jak dla nas to prawdziwa muzyczna petarda.

– Jesteśmy na etapie refresh wielu znanych piosenek, które mamy nadzieję, że tak jak „The Run Away” czy dzisiejszy premierowy „Set Fire To The Rain”, zachwycą i zadowolą wszystkich, bo w końcu wszystko co robimy, robimy dla Was 🙂 – mówią wykonawcy.

Rysunek bez nazwy 1

Jak zdradza nam w rozmowie Mariusz Zaraziński, już niedługo usłyszymy kolejne gorące przeboje w wykonaniu duetu The Prestige, jak choćby: Mory Kante – Yake Yake, Empire of The Sun – We Are The People, Narcotic Trust – I Like It, czy np. Nirvana.

Oczekujemy oczywiście kolejnych nagrań duetu The Prestige z Kożuchowa, tymczasem zapraszamy do Gorącej Premiery w RadioTop duetu z Kożuchowa The Prestige (Adele) „Set Fire To The Rain”.

adel

The Prestige

Set Fire To The Rain

Obserwuj THE PRESTIGE:
The Prestige na Youtube → https://www.youtube.com/channel/UCf-754c8coNfwjjmGINsqNg
The Prestige na Spotify → https://open.spotify.com/artist/3NBkxt3zAQPVxWiku8Oeuf
The Prestige na FB → https://www.facebook.com/theprestige2019official/
The Prestige na BeatPort → https://www.beatport.com/artist/the-prestige/811680
The Prestige na MixCloud → https://www.mixcloud.com/mariusz-zarazinski/
The Prestige na SoundCloud → https://soundcloud.com/mariusz-zarazinski

Wkrótce również niespodzianki na naszej antenie dla słuchaczy radia, debiutancki album „Evolution” od The Prestige, który ukazał się 5 lipca 2021, ale o tym już niebawem, a więc obserwujcie i przede wszystkim słuchajcie

The Prestige Evolution plyta edited
The Prestige Evolution tyl edited
The Prestige Evolution edited

Udostępnij