DJ Khaled ogłasza tytuł nowego albumu „GOD DID”

DJ Khaled ogłasza tytuł nowego albumu „GOD DID”

DJ Khaled osobiście ujawnia tytuł swojego niecierpliwie wyczekiwanego trzynastego albumu studyjnego „GOD DID”, natychmiast rozpalając media społecznościowe.

Wyrażenie „GOD DID” stało się ostatnio synonimem słowa „Khaled”. Inne supergwiazdy, takie jak Lebron James, Kevin Hart, FANLUV i wielu innych, przyjęło je jako swoją mantrę. To fraza, która na zawsze ukształtuje kulturę i zdefiniuje rok 2022.

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DJ KHALED (@djkhaled)

Niedawno Khaled zapowiedział wydanie nowej muzyki serią postów w social mediach, do których dołączyli między innymi Drake, Future i Lil Baby.

DJ Khaled jest zajęty od początku 2022 roku. Pojawił się na pierwszych stronach gazet dzięki występowi na scenie podczas rozdania Oscarów, gdzie otworzył show, a także otrzymał własną gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. Ponadto dwukrotnie pełnił funkcję prezentera na Billboard Music Awards.

W zeszłym roku Khaled wydał swój dwunasty pełny album, „KHALED KHALED”. Płyta był jego trzecim debiutem #1 na liście Billboard Top 200, szóstym #1 na liście Top Rap Albums Chart i czwartym #1 na liście R&B/Hip-Hop Albums Chart. Album osiągnął również status platyny.

DJ Khaled od dwóch dekad jest na ustach całego muzycznego środowiska. Jego biznesowe i muzyczne wpływy rozciągają się na cały świat. Przez lata był na okładkach najważniejszych magazynów, odwiedził Baracka Obamę w Białym Domu i współpracował z najważniejszymi artystami. Zdobył dziesiątki złotych i platynowych wyróżnień, między innymi za piosenki „I’m The One” z Justinem Bieberem, Quavo, Chance the Rapper i Lil Wayne (9x platyna), „Wild Thoughts” z Rihanną i Brysonem Tillerem (6x platyna) czy „No Brainer” z Justinem Bieberem, Chance the Rapper (2x platyna). Do tej pory udało mu się zgromadzić 6 milionów sprzedanych płyt, 20 milionów sprzedanych singli i ponad 4 miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych. Producent jest także twarzą wielu organizacji charytatywnych, m.in. Project Red, do której zaprosił go Bono.

DJ Khaled założył We The Best Music Group – wytwórnię płytową, firmę zarządzającą, wydawniczą i produkcyjną oraz studio. Jako zaangażowany filantrop założył także organizację The We The Best Foundation, która podnosi na duchu jednostki w zaniedbanych społecznościach w Stanach Zjednoczonych i wspiera różne organizacje non-profit.

Udostępnij