Ciara z nowym singlem „JUMP”

Ciara z nowym singlem „JUMP”

Ciara po licznych zapowiedziach, zdobywczyni nagrody Grammy, artystka, piosenkarka, autorka tekstów, przedsiębiorczyni i filantropka przedstawia swój wyczekiwany nowy singiel i teledysk „JUMP” wraz z Coast Contra. To debiut artystki w Republic Records i Uptown Records we współpracy z jej własnym labelem Beauty Marks Entertainment.


Ciara nowym singlem „JUMP” wyznacza początek kolejnego rozdziału w karierze. Szalona produkcja podkreśla jej pewne siebie, chwytliwe wersety oraz klasyczny, gotowy na parkiet R&B zastrzyk nieokiełznanej energii. Utwór zawiera wers viralowej hip-hopowej grupy Coast Contra pod skrzydłami Area 51 Music/Virgin Music. W jej skład wchodzą Eric Jamal (Filadelfia, PA), Rio Loz (Cali, Columbia) oraz bracia bliźniacy Ras & Taj Austin (Los Angeles, CA).

Ciąg dalczy pod reklamą


Podtrzymując tradycję widowiskowych wizualizacji, Ciara serwuje prawdziwie kinowe wydarzenie. Klip wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa (Kendrick Lamar, Ariana Grande) porusza się z prędkością światła. Ciara nie tylko tańczy na jadącym pociągu metra, ale także prowadzi serię wysoce wymyślnych układów choreograficznych. Może się również pochwalić nie mniej niż 14 zmianami strojów i looków, podkreślając jej status ikony stylu.

Przed wydaniem, piosenki „Billboard”, „Variety” i inni celebrowali ekscytujące zapowiedzi Ciary dotyczące nowej muzyki, podczas gdy HYPEBAE już określił „JUMP” jako „letni hymn”. Co najważniejsze, Ciara przygotowuje właśnie grunt pod jej pierwszy od czterech lat pełnowymiarowy, ósmy album, który ukaże się już wkrótce.

W całej swojej niewiarygodnej karierze Ciara stała się jedną z najbardziej wpływowych artystek XXI wieku. Poza liczonymi w miliardach streamami, zdobyła dziesiątki multiplatynowych, platynowych i złotych certyfikatów na całym świecie i wydała ponadczasowe hymny, takie jak „One Step, Two Step” (feat. Missy Elliott), „Goodies”, „Body Party”, „I Bet” czy „Level Up”. Wielokrotnie wystąpiła w filmie i telewizji, a w przyszłym roku zagra w „The Color Purple”.

Ciąg dalczy pod reklamą


Jej przedsięwzięcia obejmują wszystkie sektory, od jej firmy produkcyjnej Why Not You Productions, przez rum Ten To One, po The House of LR&C, dom mody, który założyła wraz z mężem Russellem Wilsonem w 2020 roku. Ciara zasiada w zarządzie fundacji Why Not You, a także jest współautorką bestsellerowej książki obrazkowej dla dzieci „Why Not You?”.

Wkrótce Ciara rozpocznie swój największy, najodważniejszy i najjaśniejszy rozdział, debiutując w 2022 roku dla Republic Records, Uptown Records i Beauty Marks Entertainment.

Udostępnij