Chwytliwy „Frozen River” rozmraża duszę i zaprasza na parkiet

Chwytliwy „Frozen River” rozmraża duszę i zaprasza na parkiet

DJ i producent z Malezji, Hard Lights (ponad 200 mln streamów) połączył siły ze szwedzkim DJ-em i producentem Mangoo (najbardziej znanym z remake’u przeboju „Eurodancer”, który zebrał ponad 200 mln streamów w ciągu pierwszego roku) i niemieckim DJ-em oraz producentem Felixem Schornem (ponad 80 mln streamów). „Frozen River” prowadzi krystalicznie czysty i melodyjny wokal Jessiki Chertock, autorki tekstów i topowej artystki EDM z Nowego Jorku i Miami.

„Frozen River” to nowoczesna, skoczna i podnosząca na duchu produkcja EDM z chwytliwą melodią.Hard Lights nie przestaje zadziwiać. Wyróżniające brzmienie malezyjskiego producenta składa się melodii, które przypominają o momentach z dzieciństwa. Wspierany przez nazwiska takie jak David Guetta, Tiesto, Hardwell, R3HAB czy Afrojack, Hard Lights połączył siły z duetem Marnik x Moonshine nad przeróbką hitu „Umbrella” (100 mln streamów) oraz z dobrze znanymi VINAI i Afrojackiem w „Up All Night”, który zebrał już 43 miliony streamów na wszystkich platformach cyfrowych. Sam Hard Lights ma na koncie już ponad 200 milionów odtworzeń.

Urodzony i wychowany w Uppsali, Szwecji, Mangoo skończył dopiero 16 lat, kiedy w 2000 roku wydał swój hit „Eurodancer”. W 2019 roku ponownie wkroczył na scenę, współpracując z takimi gwiazdami, jak Alan Walker czy Mike Perry. Remake osiągnął w pierwszym roku ponad 200 milionów streamów.

Felix Schorn to młody producent i DJ. Swoimi poprzednimi singlami i udanym remakiem klasyka „Zombie” The Cranberries (50 mln streamów) zbudował wokół siebie solidną bazę słuchaczy. Niemiecki muzyk z topowych 50 artystów EDM dostarcza single do dużych wytwórni, takich jak Sony Music, Universal, Ultra, Kontor i wielu innych, osiągając wysokie wyniki w serwisach streamingowych.

Udostępnij