VIZE łączą siły z R3HAB w „One Last Time”

VIZE łączą siły z R3HAB w „One Last Time”

VIZE połączyli siły z R3HAB w najnowszym singlu „One Last Time”.

Ich nowa piosenka opowiada historię ostatniego wspólnego tańca, który trwa całą noc tuż przed rozstaniem. Singiel opowiada o życiu chwilą przez określony czas. Muzycznie piosenka zaczyna się akustycznie i powściągliwie. Delikatnemu wokalowi towarzyszy fortepian i prosta perkusja. Drop łączy typowe dla VIZE i R3HAB brzmienie: w świeżym house’owym rytmie pojawia się uderzenie basu, znane również z innych ich utworów. Piosenka rozsieje w każdym barze melancholijno-wesoły vibe, który pobudzi wszystkich do tańca.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego wydawnictwa, ponieważ był to utwór, który pokochaliśmy od pierwszej minuty. Choć na odległość, współpraca z R3HAB była prawdziwą przyjemnością. Mamy nadzieję, że nasi fani będą równie podekscytowani tą współpracą, jak my. Nie możemy się doczekać, aż zagramy ją w nadchodzącym sezonie klubowym!”.

komentują VIZE

„Obserwuję VIZE od wielu lat i jestem podekscytowany, że w końcu znaleźliśmy odpowiednią okazję do współpracy. Ten proces twórczy podobał mi się od pierwszego dnia; VIZE mają jasny kierunek i doskonałą etykę pracy. «One Last Time» to kawałek o pogodzeniu się z rzeczywistością i postawieniu na taniec. Ma w sobie prostą elegancję i wierzę, że jest dokładnie tym, czym powinien być”.

dodaje R3HAB

W ciągu ostatnich trzech lat duet EDM VIZE („Vi” dla Vitali i „Ze” dla Zestovskih) odniósł bezprecedensowy sukces w Niemczech i całej Europie: mają ponad 2,5 miliarda streamów i 1,3 miliona sprzedanych płyt, ponad 30 złotych i platynowych nagród w ośmiu krajach oraz ponad 40 wydanych singli i remiksów dla i z takimi osobami jak Felix Jaehn, Sam Feldt, Afrojack, Leony, Dimitri Vegas & Like Mike, Papa Roach, Capital Bra, Mark Forster, Alan Walker i Tokio Hotel. Szczególnie udane okazały się również projekty z pobocznym projektem Capital Bras o nazwie Joker Bra. VIZE i Joker Bra wylądowali na 1. miejscu w Niemczech dzięki „Baby”. Obecnie docierają do znacznej liczby słuchaczy na Spotify, z ponad 8,6 milionami słuchaczy miesięcznie.

DJ i producent Fadil El Ghoul, znany jako R3HAB, od 15 lat przeciera szlaki w muzyce tanecznej. Od jego przełomowych remiksów dla Rihanny, Drake’a, Taylor Swift, Calvina Harrisa, przez hity takie jak „All Around The World (La La La)” i platynowy singiel „Lullaby”, po liczne współprace z takimi artystami jak Ava Max, ZAYN, Luis Fonsi czy Sean Paul, wciąż udowadnia, że jest jednym z najbardziej myślących przyszłościowo artystów w grze. Jego muzyka zgromadziła do tej pory ponad 8 miliardów streamów.

Udostępnij