Bon Jovi udostępnili premierową piosenkę świąteczną „Christmas Isn’t Christmas”

Bon Jovi udostępnili premierową piosenkę świąteczną „Christmas Isn’t Christmas”

Grupa Bon Jovi przygotowała dla fanów przedświąteczną niespodziankę, piosenkę „Christmas Isn’t Christmas”.


Będąca członkami Rock and Roll Hall of Fame grupa Bon Jovi uraczyła fanów wcześniejszy prezentem świątecznym, publikując premierowy utwór „Christmas Isn’t Christmas”. Grupa nagrała wydaną w barwach Island Records piosenkę w Nashville. 

 

– „Christmas Isn’t Christmas” to piosenka o rodzinie. Chodzi o to, że Boże Narodzenie tak naprawdę nie jest Bożym Narodzeniem bez CIEBIE, co może wywołać u ludzi wiele wspomnień. Lubię to też odwracać i pokazywać, że dzięki tobie Boże Narodzenie JEST Bożym Narodzeniem

– mówi o procesie pracy nad utworem Jon Bon Jovi.

Na przestrzeni wspaniałej, trwającej już cztery dekady kariery Bon Jovi zapracowali sobie na miejsce w rockowej rodzinie królewskiej, co zaowocowało miejscem w Rock And Roll Hall of Fame oraz Songwriters Hall of Fame.

Grupa ma na koncie ponad 130 mln sprzedanych płyt na całym świecie, niezliczoną ilość hitów na koncie, tysiące koncertów zagranych dla ponad 35 mln fanów w 50 krajach. Tylko na przestrzeni ostatniej dekady kwota uzyskana ze sprzedaż biletów na ich występy przekroczyła 1 mld dolarów. Działająca nieprzerwanie od 1983 r. grupa pozostaje doskonałym zespołem rock’n’rollowym.

Udostępnij