Jimmy Fallon i Meghan Trainor w świątecznym duecie

Jimmy Fallon i Meghan Trainor w świątecznym duecie

Jimmy Fallon i Meghan Trainor przygotowali wspólną piosenkę „Wrap Me Up” – w sam raz na zbliżające się Święta!


Jimmy Fallon i Meghan Trainor z pewnością poczuli świąteczną atmosferę w swojej nowej, zabawnej i świątecznej piosence „Wrap Me Up”. To podpowiedź na idealny prezent dla par, które mają trudności z zakupem dla swoich bliskich.

 

– Jeśli mnie znacie, wiecie, że kocham święta. Uwielbiam świąteczną muzykę i gdyby to ode mnie zależało, już w sierpniu słuchałabym „Jingle Bells. Zawsze chciałem zrobić coś z Meghan Trainor. Jest przyjaciółką mojego programu „The Tonight Show”, jest niesamowitą wykonawczynią i autorką tekstów i na propozycję wspólnego projektu odpowiedziała: „Tak, chętnie coś z Tobą zrobię. Masz pomysł na piosenkę?” 

– opowiada Jimmy Fallon.

Jimmy i Meghan wspólnie stworzyli świąteczną piosenkę, która celebruje miłość, zauroczenie i tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze w te Święta Bożego Narodzenia. Temat piosenki jest bardzo jasny; ktoś ofiarowuje się jako prezent swojej drugiej połówce na święta.

Jimmy przyznał, że ​​na pomysł z tekstem wpadła Meghan, przekręcając pierwotną propozycję pakowania prezentów w wersję pakowania siebie.

 

– Dostaję telefon od Meghan. A ona na to: „Hej, wzięłam twój pomysł i zamiast „Wrap It Up” zamieniłam go w „Wrap Me Up”, jakbym była prezentem”. Zagrała mi tę piosenkę i powiem Wam, że ona potrafi wykreować prawdziwą bestię. Ta piosenka to bomba. Ta piosenka pożera. Ta piosenka bije. Ta piosenka to świąteczny hit!

– podsumowuje Jimmy.

Trzeba przyznać że „Wrap Me Up” jest bardzo uwodzicielska, wyciągająca, i przede wszystkim chwytliwa. Jest bombą i hitem w sam raz na zbliżające się Święta!

Udostępnij