Beata Kozidrak z premierą nowej piosenki „Gambit”

Beata Kozidrak z premierą nowej piosenki „Gambit”

Beata Kozidrak w dniu swoich urodzin z premierą nowej piosenki „Gambit” oraz autobiografii „Beata. Gorąca Krew”. Niezmiennie na szczycie i choć ostatni album tej niekwestionowanej divy polskiej muzyki rozrywkowej – „B3”, z takimi przebojami jak Bingo, czy Upiłam się Tobą na czele, ukazał się już pięć lat temu to fani liderki grupy BAJM nie mogli narzekać na nudę.

W międzyczasie Beata wzięła bowiem udział w wyjątkowych projektach muzycznych, takich jak Miasto Muzyka, czego efektem jest przebój Bliżej, czy Albo Inaczej, w ramach którego zreinterpretowała hip-hopowy klasyk Zippery Bez ciśnień.

Artystka ma na swoim koncie również brawurowy udział w akcji #hot16challenge2, wzięła udział w genialnej reklamie do popularnego serialu Netflixa – Orange Is The New Black, a w 2018 roku świętowała 40-lecie swojego zespołu BAJM, wyjeżdżając z nim w wyjątkową trasę koncertową po całej Polsce. Ostatnio zadebiutowała również w gatunku rapowym u boku Sariusa i Deemza w kawałku Kruki.

Jednak prawdziwe petardy od Beaty dopiero nadchodzą!

„Gambit” to pierwszy singiel zapowiadający czwarty, solowy album Beaty Kozidrak. Dzisiejszej Premierze utworu towarzyszą urodziny Artystki oraz premiera autobiografii „Beata. Gorąca Krew”. Wiemy również, że artystka od jakiegoś czasu pracuje nad filmem fabularnym, który opowie o kulisach jej sławy. Będzie on zresztą dopełnieniem książki.

Książka - Beata. Gorąca Krew.

Utwór zatytułowany Gambit jest pierwszą zapowiedzią czwartego solowego albumu artystki, a tym samym oficjalnie rozpocznie kolejny rozdział w muzycznej karierze Beaty Kozidrak, która sama mówi o swojej nadchodzącej piosence:

Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Beata opublikowała w swoich social mediach zdjęcie, na którym wokalistce towarzyszy jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów – Łukasz Simlat, znany z takich produkcji, jak serial Pod powierzchnią, BrzydUla, Krew z Krwi, Belfer, film (Nie)znajomi, czy Boże Ciało. Tym razem pojawił się w najnowszym teledysku Beaty.

Udostępnij