Alok gra w „Squid Game”

Alok gra w „Squid Game”

Jeden z tuzów sceny elektronicznej, pochodzący z Brazylii Alok przedstawia singiel „Squid Game (Let’s Play)” z popularnego serialu Netfliksa, „Squid Game”, który dotarł już do 142 milionów widzów.


Alok i jego numer „Squid Game (Let’s Play)” zapowiadają EP-kę „Squid Game (Let’s Play)”, która planowana jest na początek 2022 roku.

 

– Kiedy wkręciłem się w serial, z miejsca zainteresowała mnie też muzyka – mroczna, nieco przerażająca, która wwierca się w mózg. Chciałem dodać do istniejącego motywu nieco swoich posłów i dać fanom gotowy na klubowe imprezy kawałek, który przypieczętuje 2021 rok.

 opowiada Alok

Mając 3,8 miliarda streamów na Spotify, Alok jest najchętniej słuchanym brazylijskim artystą w serwisie. Producent trafił również na 4. pozycję zestawienia najlepszych DJ-ów 2021 roku, które przygotował prestiżowy „DJ Mag”. Uznawany za jednego z najbardziej wpływowych twórców na współczesnej scenie elektronicznej, Alok tylko w 2021 roku współpracował z takimi artystami, jak John Legend, Sofi Tukker i The Vamps, a także przygotował remiksy piosenek Eda Sheerana, Joela Corry’ego czy Masked Wolf.

Serial „Squid Game” opowiada o setkach spłukanych graczy, którzy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grach dla dzieci. Nagroda – 45,6 miliarda dolarów – jest kusząca, ale stawka bardzo wysoka. Główna zasada: nie ufaj nikomu, nawet sobie samemu. Liczy się tylko wygrana.

Udostępnij