Patricia Kelly napisała piosenkę z synem

Patricia Kelly napisała piosenkę z synem

Patricia Kelly, znana z jednej z najpopularniejszych wokalnych grup The Kelly Family, przedstawia solową piosenkę zatytułowaną „Doll”. Singiel pomógł artystce przygotować jej syn, Iggi.

Jak odnaleźć odwagę, gdy świat spowijają ciemne chmury? Skąd czerpać siłę, by przetrwać kryzys? Jak się uśmiechać, gdy nie ma się na to najmniejszej ochoty? Jeśli zadać te pytania Patricii Kelly, bez problemu wam odpowie. – Czerpię siłę z miłości – mówi bez wahania. – Z miłości męża, dzieci, z mojej wielkiej rodziny, także z mojej wiary i moich piosenek.

Patricia Kelly napisała utwór „Doll” ze swoim synem Iggim Kellym.

– Kiedy jeden z autorów piosenek, z którym miałam tworzyć okazał się niedostępny, spontanicznie zaproponowałam współpracę Iggiemu, który również jest muzykiem i w wieku 16 lat podpisał kontrakt jako twórca piosenek. Potrafię oddzielać życie prywatne od zawodowego, dlatego gdyby rezultat mnie nie przekonał, nie napisalibyśmy czterech utworów na płytę. Ten pierwszy numer, „Doll”, okazał się jednak niesamowity. Opowiada o słabościach i procesie pozbywania się ich. Jestem empatyczną osobą i zdarzało mi się napotykać narcyzów, także w show biznesie. Niektórzy po prostu nie są dla nas dobrzy i trzeba nauczyć się od nich dystansować. To wszystko pojawia się też w teledysku, który wymyśliłam i w którym pojawiam się jako marionetka, wyzwalająca się z kontrolujących ją sznurków.

Udostępnij