Alok, Ellie Goulding i Sigala łączą siły w nowym gorącym kawałku

Alok, Ellie Goulding i Sigala łączą siły w nowym gorącym kawałku

Największy brazylijski artysta i cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ, Alok, znany z współpracy z Johnem Legendem, Jasonem Derulo, Tove Lo, a ostatnio Ellą Eyre nad „Deep Down”, połączył siły z multiplatynową piosenkarką i autorką tekstów Ellie Goulding i brytyjskim DJ-em/producentem Sigalą.


Ten popowy hymn „All By Myself” zawiera sampel Depeche Mode z piosenki „Enjoy The Silence”. Muzycy Depeche Mode byli pod ogromnym wrażeniem końcowego rezultatu współpracy.

Trio spotkał prawdziwy zaszczyt — Depeche Mode dali Alokowi, Sigali i Ellie Goulding zielone światło do użycia sampla „Enjoy The Silence”! Fragment został wykorzystany właśnie w najnowszym utworze „All by Myself”, który zawiera wszystkie elementy, jakie powinien mieć przebojowy hit jesieni, w tym wokal Goulding oraz nieskazitelną produkcję Aloka i Sigali. Alok chciał użyć sampla z takim szacunkiem, na jaki zasługuje piosenka Depeche Mode. Wszyscy artyści są niezwykle zadowoleni z rezultatów współpracy.

Brazylijska supergwiazda Alok, dotarł do4. miejsca na liście najlepszych DJ-ów na świecie według „DJ Mag”. Ma już 70 milionów obserwatorów w mediach społecznościowych. Producent i filantrop, Alok, jest najbardziej znany z singli takich jak „Hear Me Noww” i jego remiksu utworu „Piece of Your Heart” zespołu MEDUZA.

Alok odwiedził niedawno Nowy Jork, gdzie rozpoczął niezwykłą współpracę z Global Compact ONZ w obszarze zmian klimatycznych. Jego ostatni utwór „Deep Down” znalazł się na 1. miejscu listy Billboardu Dance i wciąż wspina się po innych listach przebojów.

 

„Praca z Ellie i Sigalą nad tym utworem była przyjemnością i ogromnym zaszczytem. Pionierom muzyki elektronicznej Depeche Mode spodobała się na tyle, że wręczyli nam legendarny sampel «Enjoy The Silence» i pozwolili nam go oficjalnie wydać. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani efektem końcowym!”

—mówi Alok.

Wokal Ellie Goulding uczynił ją gwiazdą znaną na całym świecie i zapewnił wyróżnienia, jak np. „Najlepsza Brytyjska Artystka Solowa”. Goulding stała się jedną z najlepiej sprzedających się piosenkarek w Wielkiej Brytanii z ponad dwudziestoma trzema singlami na liście Top 40, w tym trzema z numerem 1. Jej największy singiel „Love Me Like You Do” szybko wspiął się na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i ma ponad 2,2 miliarda wyświetleń na YouTube. Eteryczny wokal Ellie sprawił, że stała się artystką, która znalazła się na szczycie list przebojów obok takich nazwisk, jak Calvin Harris, Diplo i Big Sean. Śpiewała także na królewskim przyjęciu weselnym księżnej Kate Middleton i księcia Williama. Jej najnowszy album „Brightest Blue” stał się jej czwartym platynowym albumem. Niedawno Ellie wystąpiła u Jimmy’ego Fallona ze swoim nowym singlem „Easy Lover” (feat. Big Sean).

 

„Praca z Alokiem i Sigalą nad nowym utworem była niesamowitym przeżyciem — obaj są wyjątkowymi i niesamowitymi artystami. Spotkanie z nimia było prawdziwą przyjemnością. Mam nadzieję, że ta piosenka da ludziom miłość do siebie i siłę, którą czułam, kiedy ją pisałam. Musimy mieć pewność, że kochamy się i dbamy o siebie, abyśmy mogli otrzymywać to samo od otaczających nas osób”,

wyjaśnia artystka.

Znany ze swojego radosnego, dance-popowego brzmienia, brytyjski DJ i producent Sigala wyrobił sobie opinię jednego z najczęściej granych DJ-ów w brytyjskim radiu. Sigala wkroczył na scenę ze swoim singlem „Easy Love”, utworem z samplem The Jackson 5, który ma ponad 150 milionów wyświetleń na YouTubie i szybko znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów. Sigala kontynuował wydawanie oszałamiających utworów z takimi artystami, jak Hailee Steinfeld, Craig David i Paloma Faith, zdobywając ponad siedem platynowych singli, dziewięć złotych singli i sprzedając dziesięć milionów płyt na całym świecie. W 2018 roku zaprezentował swój długo oczekiwany debiutancki album „Brighter Days” z gościnnym udziałem Kylie Minogue, Seana Paula i Meghan Trainor. Album stał się najwyżej notowanym albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat BRIT Silver. „To przyjemność pracować z tak utalentowanymi osobami. Już od jakiegoś czasu chciałem nawiązać pracę z Ellie, więc wspaniale, że w końcu się to udało”, komentuje Sigala.

Udostępnij