KOMBII już dzisiaj z PREMIERĄ nowego klipu do singla  „Miłość znajdzie nas” ! PREMIERA NOWEJ PŁYTY „KOMBII 5” JUŻ 3 WRZEŚNIA!

KOMBII już dzisiaj z PREMIERĄ nowego klipu do singla „Miłość znajdzie nas” ! PREMIERA NOWEJ PŁYTY „KOMBII 5” JUŻ 3 WRZEŚNIA!

KOMBII z dobrą wiadomością dla fanów, nadszedł koniec oczekiwań! Po 5 latach na półkach w sklepach muzycznych pojawi się nowy album kultowego zespołu!


Zespół Kombii z premiera nowego singla „Miłość znajdzie nas”. Singiel jest również zapowiedzią nowego albumu zespołu, na który fani grupy czekali 5 lat, o dumnie brzmiącym tytule „Kombii5”. 

Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu słuchacze i fani zespołu zadawali, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wciąż to samo pytanie: Kiedy nowa płyta? Niezaprzeczalnie apetyt wzrastał z wydaniem poprzednich dwóch singli zapowiadających premierę nowego albumu „KOMBII 5″: utwór „Przetrwamy” oraz „Ochronię nas”.

– To trwało dość długo, było sporo różnych perturbacji i na koniec jeszcze pandemia… ale jest!!!

komentuje Grzegorz Skawiński.

Tytuł nowego krążka wydaje się brzmieć dość enigmatycznie. Co za sobą kryje tajemnicza „5″?

– Nasz nowy album „KOMBII 5″ to po prostu piąty krążek po reaktywacji zespołu z oryginalną nową muzyką, stąd taki tytuł. Naszemu pokoleniu „5” kojarzy się z najlepszą oceną! Mamy nadzieję, że nowy materiał przypadnie Wam do gustu i ocenicie dobrze naszą pracę, na piątkę oczywiście.

– wyjaśnia Grzegorz.

Na płycie pojawi się 11 utworów, przy czym zespół zapowiada również niespodziankę pod postacią czterech dodatkowych- bonusowych piosenek. Jakiego stylu muzycznego możemy się spodziewać po nowym albumie?

– Płytę podzieliliśmy między dwóch producentów, co zaowocowało dwoma odsłonami naszego brzmienia… Jedna część jest ewidentnie nawiązująca do lat 80-tych i mocno elektroniczna, a druga pop-rockowa, bardziej gitarowa, co jest przecież dla nas naturalne. Poruszamy się swobodnie w obu stylach…. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii. Przy płycie pracowało sporo osób i zaproszonych gości, „starzy” i „nowi” twórcy tekstów. Zaprosiliśmy do współpracy zupełnie nowych producentów i realizatorów… Pracowało nam się znakomicie! Myślimy, że to będzie słychać na płycie! Życzymy dobrej zabawy i refleksji przy słuchaniu …

– opowiada nam Grzegorz Skawiński.

Udostępnij