ACRAZE i Goodboys prezentują następcę hitu „Do It To It”

ACRAZE i Goodboys prezentują następcę hitu „Do It To It”

ACRAZE, który zawojował listy przebojów hitem „Do It To It”, powraca z nowym singlem „Believe”, w którym gościnnie pojawiają się Goodboys.


ACRAZE i Goodboys prezentują „Believe”. To natychmiastowy poprawiacz nastroju, skomponowany z kinowym rozmachem. Inspiracją był refren „Toca’s Miracle”, czyli mashup „I Need a Miracle” Coco oraz „Toca Me” Fragmy – wielkich brytyjskich hitów lat zerowych z Wielkiej Brytanii. Nowy singiel ACRAZE to świeża wiadomość pełna nadziei. Jak opowiada sam artysta: – Na drodze do sukcesu zdecydowanie częściej słyszysz „nie” niż „tak”. To, co mogłem zrobić najlepszego, to uwierzyć w siebie mimo wszelkich przeszkód. „Believe” to zapis tego, jak czułem się w najgorszych momentach. Mam nadzieję, że piosenka spodoba się wam tak bardzo, jak nam podobało się jej tworzenie.

Koncertowy debiut „Believe” nastąpił podczas letniego tournée. Artysta zagrał 50 koncertów w 19 krajach, w tym pojawił się m.in. na Ultra, Tomorrowland i Sensation. Polscy fani mogli oglądać producenta w Gliwicach przed koncertem Tiesto. ACRAZE wystąpił także u boku DJ Snake’a podczas jego stadionowego koncertu w Paryżu dla 80-tysięcznej publiczności. Dlatego teledysk do „Believe” to zbiór najlepszych wspomnień z letnich koncertów.

Duet Goodboys, który pojawia się gościnnie w „Believe”, to Joshua Grimmett i Ethan Shore. Do ich największych przebojów należą „Piece of Your Heart” i „Lose Control” nagrane z Meduzą oraz „Goodbye”, które powstało we współpracy z Imanbekiem.

„Do It To It” ft. Cherish ukazało się w sierpniu 2021 i zdobyło nagrodę Piosenki roku dance podczas iHeartRadio Music Awards. W Polsce singiel osiągnął status platyny, a złoto lub wyższe wyróżnienia ma łącznie w 14 krajach. Artysta dotarł do 15. pozycji światowego Billboard 200 i Top 20 US Top 40 Radio. Oficjalny teledysk zgromadził ponad 500 mln wyświetleń na YouTube. Singiel trafił też do reklamy Pepsi Wild Cherry.

Do fanów i/lub współpracowników ACRAZE należą takie gwiazdy jak Tiesto, Diplo, DJ Snake, The Chainsmokers, Steve Aoki, Chris Lake, Zedd czy Martin Garrix. W sierpniu 2022 ukazały się oficjalne remixy „Do It To It” przygotowane przez Hugo Cantarrę, YOOKIE, Tom & Collins oraz samego ACRAZE’a. Wcześniej utwór przerabiali m.in. Tiesto, Subtronics, Andrew Rayel, Sub Focus i Rated R.

Na łamach GRAMMY.com mogliśmy niedawno przeczytać artykuł o drodze muzyce house do mainstreamu,

„bez wyrzekania się swoich wartości, w tym jednoczenia ludzi na parkiecie jako równych sobie”.

W tekście pojawia się obserwacja:

„Niewielu wykonawców w historii muzyki dance dotarli na szczyt tak szybko – albo tak wiralowo – jak urodzony na Staten Island sensacyjny twórca o pseudonimie ACRAZE… on po prostu nadaje na innych falach, torując nowe szlaki w zawrotnym tempie”.

Acraze
Udostępnij