Daria wraca z kolejnym hitem! „Low Key” PRZEDPREMIEROWO w Radio Top!

Daria wraca z kolejnym hitem! „Low Key” PRZEDPREMIEROWO w Radio Top!

Daria po sukcesie z hitem Never Ending Story zaskakuje kolejnym tanecznym kawałkiem. „Low Key” jako pierwsi na Wyspach Brytyjskich usłyszycie w Radio Top o godz.18:00!


Low Key to najnowszy utwór za którym stoi Daria (Daria Marcinkowska) i wszystko wskazuje na to, że i ten kawałek szybko podzieli sukces poprzednich singli wokalistki. Love Blind od dawna świeci na złoto, a Paranoia pokryła się platyną. Low Key powstał jako efekt współpracy Darii z ekipą Pelican, która tym razem wystąpiła w podwójnej roli. Jako producenci i jako artyści. Utwór usłyszycie przedpremierowo, w Radio Top o godzinie 18:00 (czasu brytyjskiego)! Nie przegapcie pierwszej emisji tego kawałka, bo zapowiada się gorący hit tej jesieni 2022!

Co sprawia, że ten numer jest jest taki niezwykły? Po pierwsze zniewalający i magnetyzujący wokal Darii, po drugie marimba nadająca magicznego i miękkiego brzmienia temu kawałkowi i po trzecie jego dynamika. To co zaczyna się spokojnie, szybko rozwija się w utwór, który zachęca do tańca. Chwytliwa melodia wpada w ucho, a tekst jest tak bliski każdemu sercu, że nawet nie wiesz kiedy zaczynasz śpiewać z Darią.

Daria - Lowkey
Udostępnij