Wielki odlot z Restricted i „Big Jet Plane”

Wielki odlot z Restricted i „Big Jet Plane”

Prawdopodobnie już jesteś fanem tej piosenki. Poznaj wielki przebój „Big Jet Plane” w wersji Restricted.


Utwór jest już sensacją list przebojów oraz na TikToku. „Big Jet Plane”, oryginalnie wykonywane przez zespół Angus & Julia Stone, zyskał nowe życie za sprawą pochodzącego z Adelaide w Australii producenta EDM o pseudonimie Restricted. Minimalistyczny remiks piosenki z miejsca stał się hitem TikToka i już pnie się na szczyty list przebojów w wielu krajach, także w Polsce.

Świat przypomniał sobie o „Big Jet Plane” za sprawą Post Malone’a, który zaśpiewał kawałek utworu na jednym ze swoich live’ów i zapytał fanów, czy powinien zsamplować ten kawałek. To zainspirowało Restrictred, który wzniósł hit Angus & Julia Stone na zupełnie nowy poziom. Kojące akordy zwrotki wprawiają w świetny nastrój i płynnie przechodzą do hooka. Chwytliwy utwór jeszcze przed oficjalną premierą w serwisach cyfrowych, zanotował ponad 1,2 mln wyświetleń na TikToku.

Choć Restricted ma zaledwie 22 lata, już jest uważany za jednego z najważniejszych artystów i najciekawszych wschodzących producentów oraz DJ-ów. Artysta zdążył już wyrobić swój charakterystyczny styl. Miesza inspiracje UK bassline, techno i hard dance, by tworzyć minimalistyczne parkietowe hymny. Strategia się opłaca, czemu dowodzą znakomite wyniki jego kolejnych utworów w sieci. W samym 2022 Restricted zdobył 30 mln streamów. Hit TikToka „Captain” zapewnił mu kontrakt z dużą wytwórnią. Do jego fanów należą m.in. Alesso, Zedd i Darren Styles.

Restricted 1

Restricted zdecydował się na swój pseudonim nieprzypadkowo: jego celem jest tworzenie minimalistycznej muzyki, której będą słuchały masy oraz sprawienie, by EDM stało się bardziej przystępne i pozbawione ograniczeń.

Zapraszamy na pokład „Big Jet Plane”!

Restricted Big Jet Plane
Udostępnij