Fedde Le Grand i Melo.Kids po raz kolejny łączą siły, do artystów dołącza Mila Falls

Fedde Le Grand i Melo.Kids po raz kolejny łączą siły, do artystów dołącza Mila Falls

aktualizacja 20.01.2023 – videoklip

Fedde Le Grand i Melo.Kids po raz kolejny łączą siły, by stworzyć wspólnie z Milą Falls utwór „I Used To Think”. W zamyśle piosenka ma energetyczną moc, która zasługuje na to, by dać nam kopa na 2023.


Natychmiastową poprawę nastroju dostarczaną przez najlepszych muzyków House, jakimi niewątpliwie są Fedde Le Grand, duet Melo.Kids i brytyjska gwiazda Mila Falls, otrzymujemy dzięki nowej produkcji Artystów, „I Used To Think”. Oficjalnie singiel ukaże się 20 stycznia 2023 roku nakładem NITRON music – tanecznej wytwórni Sony Music Germany wraz z dystrybucją e-muzyka w Polsce.

Przedpremiera już dzisiaj tylko u nas, na naszej antenie podczas listy przebojów HIT NA HIT po godzinie 18:00 czasu brytyjskiego.

Fedde Le Grand , Melo.Kids , Mila Falls

Fedde Le Grand jest uważany za jedną z najbardziej charakterystycznych postaci szybko rozwijającego się gatunku muzyki house. Jako jeden z 30 najbardziej wpływowych DJ-ów według prestiżowego DJ Mag Top 100, pozycja #19 za 2022rok, Fedde otrzymał niezliczone nagrody i zremiksował największych artystów – od Coldplay, Madonny, will.i.am, Robbiego Williamsa po Shakirę, Rihannę i wielu innych.

Oczy całego świata zwróciły się na Artystę w 2006 roku dzięki „Put Your Hands Up For Detroit”, ale utwory takie jak „The Creeps”, „Let Me Think About It”, „3 Minutes To Explain”, „Back & Forth”, „Control Room”, „Metrum”, „So Much Love” i „Sparks (Turn Off Your Mind)” utwierdziły go jako wszechstronną potęgę w światowym przemyśle muzyki tanecznej przez prawie dwie dekady.

Fedde Le Grand 1

Duet polskich producentów Melo.Kids z Warszawy, wciąż ukrywa swoje twarze za charakterystycznymi maskami. Od 2018 roku dobrze znany jako partner Fedde LE Grande, zdobywa co raz większą sławę w muzyce tanecznej. Znany z poprzednich wydawnictw, takich jak „Lose Control”, „Star 69”, „Get You Close” , nieustannie dostarcza wysokiej jakości muzykę house i gromadzi wsparcie na najwyższym poziomie od takich toperów list przebojów, jak Tiesto, Don Diablo, Alan Walker, Hardwell, David Guetta, DJ Snake, Afrojack, Martin Garrix, Nicky Romero, Nervo i wielu innych.

melo.kids

Brytyjska piosenkarka i autorka tekstów Mila Falls w ostatnich latach wskoczyła na wyżyny w świecie muzyki, gromadząc ponad 70 milionów streamów na całym świecie. Często wspierana przez Radio 1, Kiss FM, Capital FM i niezliczonych międzynarodowych DJ-ów, Artystka została również oznaczona jako „Must Hear” na Beatport, zajmując pierwsze miejsce na liście Beatport Garage & Bassline Charts. Teraz wnosząc swoją magię do „I Used To Think”, Mila kontynuuje swoją podróż w światowej muzyce tanecznej.

Mila Falls

Aktualizacja 20.01.2023.

Wrzucamy dzisiaj tuż po oficjalnej premierze singla, klip do nagrania. 

Udostępnij