VUNK i Holy Molly wydają akustyczną wersję najnowszego singla zespołu

VUNK i Holy Molly wydają akustyczną wersję najnowszego singla zespołu

VUNK i Holy Molly wydają akustyczną wersję najnowszego singla zespołu, „Felicitari, ai reusit!” (Gratulacje, Udało Ci się!), wrażliwej wersji słodko-gorzkiego utworu.


W niespełna 4 tygodnie po premierze swojego najnowszego nagrania „Felicitari, ai reusit!” (Gratulacje, Udało Ci się!), rumuński zespół pop-rockowy VUNK wydaje akustyczną wersję piosenki, w towarzystwie młodej, utalentowanej i znanej już niemal na całym świecie artystki Holy Molly, która swoim aksamitnym głosem wzbogaca i podkreśla wrażliwość w piosence.

Głos Holy Molly jest naturalnym uzupełnieniem głosu Cornela Ilie, wokalisty i lidera zespołu VUNK, idealnie wtapiając się w akordy gitary akustycznej, a teledysk ukazuje tę dwójkę w intymnym otoczeniu, jak dwóch starych przyjaciół spotykających się, by powspominać.

 

– Holly Molly zrobiła na mnie ogromne wrażenie, jak wiele emocji wniosła do naszej piosenki , na swój sposób odkrywając tę ​​piosenkę, która pokazuje dużo edukacji i kultury muzycznej, na poziomie wykonawczym. Ponadto odkryłem też bardzo poważnego artystę, co jest coraz rzadsze, szczególnie wśród bardzo młodego pokolenia

– oświadczył Cornel Ilie.

 

– To dla mnie ogromny zaszczyt zagrać w piosence napisanej przez Vunk, zespół, który zawsze inspirował moje pokolenie odwagą, energią, romantyką. Ta piosenka to chyba pierwszy muzyczny dialog, jaki miałam do tej pory, a ponieważ tak łatwo było ze sobą współpracować, udało nam się w akustycznej wersji wydobyć wyzwalające emocje opisane w piosence, chęć porzucenia ciężaru, który wszyscy noszą na swoich barkach, kiedy kochają, a nie są kochani. 
„Gratulacje, udało ci się pokochać i dać się kochać! I zachowaj uśmiech na twarzy, dopiero teraz otwiera się twoje serce! .

– dodała Holy Molly

Od 28 lat na rumuńskiej scenie muzycznej VUNK jest zespołem innowacji w muzyce rumuńskiej.  Pierwsze wideo 3D, pierwszy koncert multimedialny, pierwszy plakat zawierający tylko GIF-y czy pierwsze wideo na żywo na Facebooku. Single, takie jak „Pleacă” (Złoty hit), „Vreau o Șără ca pâch” (popularny hit, który stał się narodowym hasłem), „Aşa si” czy „Numai la doi” przez lata zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów radiowych, przez kilka tygodni. W 2018 roku zespół VUNK został bohaterem pierwszego filmu dokumentalnego rumuńskiego artysty – „Przysięgam mówić prawdę”. Korzystając z technologii, spektakularnych pokazów i piosenek z głębokim przesłaniem, VUNK kontynuuje swoją wizję łączenia ludzi i przynoszenia im radości, pewności siebie i nadziei.

Holy Molly (Maria Alexandra Florea) znana jest polskiej publiczności z hitów takich jak m.in. „Shot a friend”, „C’est La Vie” z Shanguy, „Douche, czy „Watch Me”, którymi podbijała i nadal podbija liczne radiowe listy przebojów, nie wyłączając także list serwisów streamingowych jak  Spotify. Jej najnowszy singiel „Sunday Night” we współpracy (po raz trzeci) z duetem Lizot miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu, 14 października 2022r. i również wspina się na radiowe listy przebojów, m.in. naszej listy Hit Na Hit, mając wielki potencjał stać się hitem tej jesieni 2022.

VUNK feat. Holy Molly - Felicitari, ai reusit!

VUNK – Felicitari, ai reusit!

Udostępnij