Marissa z nowym anglojęzycznym singlem z producentem Katy Perry i Kylie Mingoue

Marissa z nowym anglojęzycznym singlem z producentem Katy Perry i Kylie Mingoue

Poprzedni singiel Marissy “Stranger”, który nagrała wspólnie z Keanu Silvą i Jhn McFly, nie schodzi z TOP20 polskiego airplaya, a ona już serwuje kolejny taneczny kawałek.


Marissa co miesiąc prezentuje słuchaczom nowy kawałek. I kiedy w Polsce zdobywa serca tekstami, z którymi każdy z nas może się utożsamić, tak na międzynarodowe rynki serwuje taneczne hity. I to z powodzeniem! 

Jej najnowszy singiel “Telephone” z Jhn McFly został wyprodukowany przez Cutfathera, odpowiedzialnego za hity m.in. Zedd & Katy Perry, Kylie Minogue, Olly Murs czy Little Mix. Kawałek zadebiutował na 6 playlistach New Music Friday na Spotify – w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii i Ukrainie. Dodatkowo od razu trafił na pierwsze miejsce jednej z największych tanecznych playlist w naszym kraju, Hit Dancefloor.

To nie pierwszy międzynarodowy sukces na koncie Marissy. Jej ostatnia EPka “Just Breathe” w tydzień od swojej premiery została odtworzona milion razy na Spotify. Singiel promujący mini album, “Stranger” z Keanu Silvą i Jhn McFly, zadebiutował na 20. międzynarodowych playlistach New Music Friday. Obecnie utwór znajduje się w TOP20 polskiego airplaya. Natomiast ballada pochodząca z jej pierwszej EPki, “365 days” nagrana z EMO trafiła na #2 Shazam Global Playlist, plasując się zaraz za Harrym Stylesem. Obecnie Marissa znajduje się w TOP5 polskich wokalistek na Spotify, a ilość jej miesięcznych słuchaczy przekroczyła milion.

Posłuchaj “Telephone” z Jhn McFly z Streamingu

Marissa to debiutująca wokalistka i tekściarka, która tworzy zarówno swoje piosenki, jak i dla innych czołowych artystów polskiej sceny muzycznej, m.in. Sary James czy na najnowszą płytę Dody “Aquaria”. Artystka każdego dnia zyskuje nowe grono słuchaczy, którzy zakochują się w jej tekstach oraz charakterystycznym głosie, którego jak sami mówią, nie da się pomylić z żadnym innym. Jej ostatni polskojęzyczny singiel “Wczoraj” był viralowym hitem na TikToku jeszcze przed swoją premierą.

Marissa & JHN McFly - Telephone
Udostępnij