twocolors z nowym singlem w hołdzie dla berlińskich korzeni

twocolors z nowym singlem w hołdzie dla berlińskich korzeni

Znany na całym świecie duet producencki twocolors prezentuje nowy utwór „Back To Life”. To pierwsza zapowiedź nadchodzącej EP-ki „TC/TC Edition 002” i zarazem entuzjastyczny początek nowej ery duetu.


Nadchodząca EP-ka twocolors jest kontynuacją „TC/TC Edition 001” i prezentuje ciemniejszą stronę artystycznego DNA duetu. Dzięki mrocznej atmosferze i mocnym bitom, singiel imponuje nie tylko wyjątkową siłą produkcji twocolors, ale także chwytliwym, emocjonalnym wokalem Kairos Grove. „Back To Life” jest kolejnym już hołdem złożonym ich rodzinnemu Berlinowi oraz muzycznym wpływom, które ukształtowały tę dwójkę.

 

– Żyjemy w twierdzy muzyki elektronicznej. To część naszego DNA. Kluby, różne style, ludzie; wszystko to nas inspiruje. Jednocześnie jest to po prostu miejsce, w którym jesteśmy w domu i możemy się swobodnie rozwijać. Wszystko, co ludzie z całego świata myślą o Berlinie, o całej tej scenie, takie właśnie jest. Jednak dla nas jest to miejsce, które nazywamy domem.

– komentują wydawnictwo twocolors.

Singiel jest kontynuacją „Heavy Metal Love” i udanej współpracy przy „Break Up” z Pascalem Letoublonem. W 2019 roku twocolors wysoko postawili poprzeczkę wydając „Lovefool”, przeróbkę klasyka The Cardigans, która wygenerowała ponad 2,5 miliarda streamów, osiągnęła 4. miejsce w brytyjskim Shazam Discovery, 21. na Global Shazam Chart z ponad 4 milionami tagów, dotarła do pierwszej dwudziestki w ponad 30 krajach i wygenerowała prawie milion kreacji na TikToku. Utwór pokrył się platyną i multiplatyną w wielu krajach (w tym 3x platyną w Polsce), a duet stał się liczącą siłą na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej.

Dodatkowo, w ciągu kilku ostatnich miesięcy obaj artyści pracowali nad ekscytującymi remiksami dla światowych gwiazd, w tym The Black Eyed Peas & Shakiry, Jessie J, Lost Frequencies, Rammstein, Topic, Emmitt Fenn, Banners i wielu innych. Ich kolejne single „Passion”, „Bloodstream” i „Feel It 2” zgromadziły do tej pory ponad 100 milionów streamów. W sumie w ciągu ostatnich dwóch lat twocolors zebrali ponad 652 tysięcy odtworzeń w radiach w 80 krajach.

„Back To Life” sprawia, że ​​chce się więcej w oczekiwaniu na nadchodzącą EP-kę „TC/TC Edition 002”.

Udostępnij