Three Of Us zaskakuje nową energią i materiałem

Three Of Us zaskakuje nową energią i materiałem

Three Of Us wraca po przerwie. „Pomysły” to ich najnowszy singiel, który jest otwarciem nowego rozdziału na muzycznej drodze.


Three Of Us to projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji. Tworzą go Ewa, Romek i Tomek. 

To połączenie charyzmy, spójnego stylu, radości, dojrzałości, autentyczności i miłości do muzyki, a także cierpliwości i konsekwencji w dążeniu do zdobywania muzycznych szczytów. 

Poznali sie w „Bitwie na głosy”, wygrali pierwszą edycję konkursu radia RMF FM „Twoje 5 minut”. Serca polskiej publiczności zdobyli na początku 2021 roku, debiutując singlem „Szklany sufit”, który prez 12 tygodni gościł na Airplay, będąc pierwszym, najczęściej granym polskim utworem w rozgłośniach radiowych. Ten wylansowany utwór, został nominowany w konkursie Przebój Lata RMF FM i Polsat podczas festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 a także w konkursie Premiery 2021 podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

W 2022 roku podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku” na Polsat SuperHit Festiwal zespół zwyciężył w plebiscycie „Najlepsi z najlepszych” odbierając statuetkę od czytelników INTERIA. 

Udostępnij