BRUDNO POP NADCHODZI!

BRUDNO POP NADCHODZI!

Nowy zespół Jacka 'Perkoza’ Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk przedstawia pierwszy singiel  „To chyba raj”.


Brudno to projekt Jacka ’Perkoza’ Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk. 

 

– Dużo komponuję w domu i postanowiłem poszukać kogoś do zamknięcia pewnego etapu. W akcie desperacji ruszyłem w miasto. Na jednej z imprez poznałem Martynę. Po naszej rozmowie wpadłem na koncert jej zespołu żeby sprawdzić jak śpiewa

– mówi Jacek Perkoz o genezie swojego nowego zespołu. 

Muzyka Brudno to przebojowy rock z popowymi melodiami, pulsującymi liniami basu, surowymi w brzmieniu solówkami i czasami elementami elektronicznymi oraz wyrazistymi tekstami piosenek.

„To chyba raj” to pierwszy singiel Brudno, który jest przebojowym rockowym utworem z bujającym tanecznym rytmem.

 

– Kiedy Jacek przesłał mi muzykę momentalnie poczułam klimat Bonnie i Clyde i nie miałam złudzeń – tekst musiał być o rabunku, ucieczce, ale także o młodości i jej nieustępliwym przemijaniu

– opowiada autorka słów piosenki i wokalistka zespołu Martyna Włodarczyk.

Pierwsza płyta grupy ukaże się jesienią, tego roku i zawierać będzie kilkanaście utworów. Muzyka w większości została skomponowana i nagrana przez Jacka Perkowskiego, a teksty przez Martynę Włodarczyk. W nagrywaniu i pisaniu tekstów brali też udział goście, jak np. Marek Pospieszalski, Rafał Dutkiewicz, czy… Julian Tuwim.

Udostępnij