Tadeusz Seibert, Tomson i Jarecki w nowej piosence – KameleON

Tadeusz Seibert, Tomson i Jarecki w nowej piosence – KameleON

Na początku listopada pochodzący z Malborka wokalista, finalista X edycji programu The Voice of Poland, Tadeusz Seibert, pochwalił się nową produkcją, zatytułowaną „KameleON”.


Premiera singla jak i teledysku odbyła się w ubiegłą sobotę 5 listopada, a dzień po premierze Seibert razem z Tomsonem i Jareckim wykonali numer w studiu „The Voice of Poland”, porywając publiczność oraz widzów.

KameleON to facet, który ma dość codziennej rutyny, walczy ze schematami, a życie pod dyktando działa na niego jak przysłowiowa płachta na byka. Jak tylko coś mu nie odpowiada, wrzuca na siebie płaszcz i nieustraszony z duszą rockandrollowca idzie po swoje.

 

„Jak wiecie lubię nadawać rzeczom znaczenie, a swoim piosenkom szczególnie. W przypadku „KameleONa” dodatkowo postanowiłem podkręcić jego charakter na mocny, żywiołowy, porywczy. Ekstremalnie rockowe głosy chłopaków Tomsona i Jareckiego zrobiły to jeszcze lepiej.
Panowie, wielkie dzięki za tę przygodę i muzyczną energię!”.

– napisał Tadeusz Seibert w mediach społecznościowych.

Tadeusz Seibert, Tomson, Jarecki - zdjęcie z planu do klipu
TadeTadeusz Seibert, Tomson, Jarecki – zdjęcie z planu do klipuusz Seibert, Tomson, Jarecki – zdjęcie z planu do klipu

Tadeusz Seibert śpiewa od najmłodszych lat. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki temu, że wystąpił w bardzo niegdyś popularnym programie telewizyjnym „Od Przedszkola do Opola”. Brał w nim udział najpierw jako uczestnik i zwycięzca dwóch odcinków show, potem śpiewał w chórkach, towarzysząc innym wykonawcom. Wtedy śpiewał w zespole Balbiny prowadzonym przez swoją mamę, Marię Seibert.

Z powodzeniem występował w telewizyjnych programach, a sławę przyniosła mu dziesiąta edycja „The Voice of Poland” TVP 2. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał piosenkę „Spragniony” Kamila Bednarka. To wykonanie trafiło nawet do jednego z zestawień „The Voice Global”. Jego trenerką była Margaret, dotarł z nią do finału show , gdzie zaprezentował „Na nic nie czekam”.

W 2021 r. Tadeusz Seibert wystąpił w konkursie „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Udostępnij