quinnie prezentuje najnowszy singiel „itch”

quinnie prezentuje najnowszy singiel „itch”

Niedługo po wydaniu piosenki „man”, wschodząca wokalistka i autorka tekstów quinnie ujawnia zupełnie nowy utwór i teledysk „itch”.

Delikatny wokal quinnie i subtelny tekst „itch” są jeszcze bardziej uzależniające, niż jego poprzednicy. W wyreżyserowanym wspólnie przez quinnie i Jake’a Weinberga teledysku artystka spędza czas w lesie, próbując zdecydować, kto zasłużył na jej miłość. Odkrywając swój świat, quinnie ostatecznie całuje tylko jedną osobę.

 

quinnie komentuje:

„Ta piosenka opowiada o tym, jak bardzo bałam się zakochania, ponieważ uwielbiam pogoń za drugą osobą. Dowiedziałam się jednak, że wiesz, że naprawdę kogoś kochasz, jeśli kochanie go jest lepsze od samego pragnienia”.

 

„itch” podąża śladami „man” i przełomowego „touch tank”. 23-sekundowy fragment piosenki zachwycił użytkowników TikToka, a następnie osiągnął spory sukces w serwisach streamingowych, łącznie gromadząc ponad 22 miliony streamów i zyskując uznanie licznych krytyków.

quinnie, która dziś opisuje siebie jako „niezwykle wrażliwą 21-latkę”, zaczęła pisać piosenki już w dzieciństwie. Zadebiutowała kilkoma niezależnymi projektami, takimi jak „gold star” z 2019 roku. Zabawna i brutalnie szczera, quinnie kocha podwodny świat i zamieszkujące go morskie stworzenia. Wszystko wskazuje na to, że sukces „touch tank” to dopiero początek jej przygody na lądzie.

Udostępnij