Świat się pali, ale jesteśmy w tym razem. Afrojack i R3HAB w nowym singlu

Świat się pali, ale jesteśmy w tym razem. Afrojack i R3HAB w nowym singlu

Dwaj czołowi holenderscy giganci muzyki elektronicznej połączyli siły, aby stworzyć „Worlds On Fire”. Podnoszący na duchu festiwalowy hymn emanuje energią oraz pasją, a utwór dopełnia wokal piosenkarki i autorki piosenek, Au/Ra.

„Worlds On Fire” to pierwsza oficjalna wspólna piosenka Afrojacka i R3HAB od ponad dekady.

Z ponad setkami milionów odtworzeń, holenderski duet i dwaj najwięksi twórcy przebojów tego gatunku stworzyli kolejny hymn taneczny, zaprojektowany, aby rozpalić tłumy na całym świecie. „Worlds On Fire” jest częścią kolekcji ekskluzywnych festiwalowych wydawnictw Tomorrowland Music pod tegorocznym tematem festiwalu „The Reflection of Love”, upamiętniającym powrót Tomorrowland po trzech latach, gromadząc największych artystów muzyki elektronicznej.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wydać to ekskluzywne festiwalowe wydawnictwo dla Tomorrowland, świętując powrót festiwalu po trzech latach. Wspaniale jest znów pracować z R3HAB, po tym, jak zaczęliśmy razem w Wall, grając razem wiele koncertów, a teraz z ekskluzywnym występem B2B na kultowej scenie Tomorrowland. Jestem podekscytowany, że mogę wydać naszą pierwszą od ponad 10 lat współpracę!

– mówi Afrojack.

– Afrojack i ja pracujemy razem, odkąd zaprosił mnie do swojej wytwórni ponad dekadę temu, kiedy to wydaliśmy „Prutataaa” . Później wydaliśmy dla siebie szereg remiksów, ale niczego nie nagraliśmy razem od 2011 roku. Dziś się to zmienia. Afrojack jest niezwykle utalentowany i jestem wdzięczny za jego przewodnictwo i przyjaźń. Od pierwszych dni w jego studiu po piękne sceny, którymi dzielimy się dzisiaj na całym świecie… To była również przyjemność pracować z Au/Ra i jej niesamowitym głosem, cieszymy się, że mamy ją z nami.

– dodaje R3HAB.

 

Sama Au/Ra komentuje:

– Napisałam tę piosenkę w czasie, gdy w naszym świecie działo się wiele destrukcyjnych rzeczy, to było przytłaczające. Miałam jednak głębokie poczucie, że bez względu na wszystko, są ludzie, których kocham, którzy czynią to szalone miejsce lepszym. Zawsze będę przy nich, a oni zawsze będą przy mnie.

Znani na całym świecie multiplatynowi DJ-e i producenci, Afrojack i R3HAB, od 15 lat wytyczają szlaki w muzyce tanecznej.

Jako jeden z najbardziej innowacyjnych i rozchwytywanych artystów, nagrodzony nagrodą Grammy producent i ikona elektronicznej muzyki tanecznej, Afrojack, nadal przekracza granice, które popychają muzykę w nowe, śmiałe kierunki. Odkąd dokonał przełomu z wielokrotnie platynowym singlem „Take Over Control”, urodzony w Holandii muzyk użyczył swoich umiejętności produkcyjnych w utworach, które naginają gatunki i położył podwaliny pod wielkie hity takich artystów jak Beyoncé, Pitbull, Will.i.am i nie tylko. W ciągu ostatnich kilku lat Afrojack został uznany przez Rolling Stone za jedną z 50 najważniejszych osób w EDM i umieszczony na liście muzycznej Forbes „30 Under 30”.

W 2010 roku był jednym z pierwszych DJ-ów, który zdobył rezydencję w Las Vegas i nadal bawi publiczność na całym świecie jako główny artysta-rezydent grupy Hakkasan. W 2010 roku zdobył swoją pierwszą nagrodę Grammy dla Najlepszego zremiksowanego utworu nieklasycznego za remiks „Revolver” Davida Guetty i Madonny. W 2011 otrzymał kolejne dwie nominacje za pracę nad „Look at Me Now” Chrisa Browna oraz „Collide” Leony Lewis i Avicii.

Afrojack podróżuje po świecie, występując w największych klubach i festiwalach, jednocześnie produkując nową muzykę ze swoją wytwórnią Wall Recordings. W 2020 roku jego piosenka „All Night” (feat. Ally Brooke) osiągnęła 1. miejsce na amerykańskiej liście przebojów w radiu tanecznym dzięki zgromadzeniu imponującej liczby ponad 40 milionów streamów. Jego najnowsze światowe przeboje, takie jak „Anywhere With You” z Lucasem, Stevem i DubVision oraz „Up All Night” z Hard Lights i VINAI, stanowią imponujący repertuar obejmujący ponad dekadę na podium. W 2021 roku Afrojack otrzymał swoją czwartą nominację do nagrody Grammy, tym razem za inspirującą letnią piosenkę „Hero”, która ukazała się podczas pandemii z Davidem Guettą.

 

DJ i producent Fadil El Ghoul, lepiej znany jako R3HAB, od piętnastu lat wytycza sobie drogę przez muzykę taneczną. Od jego przełomowych remiksów dla Rihanny, Drake’a, Taylor Swift, Calvina Harrisa, przez hymny takie jak „All Around The World (La La La)” i „Lullaby” z certyfikatem platynowym, po współpracę z takimi artystami jak Ava Max, ZAYN, Luis Fonsi, Sean Paul i nie tylko, R3HAB udowodnił, że jest jednym z najbardziej myślących przyszłościowo artystów w grze. Jego prace zgromadziły do ​​tej pory ponad 8 miliardów streamów, w tym 1,1 miliarda w samym 2021 roku.

W 2016 roku R3HAB założył wytwórnię CYB3RPVNK, która od samego początku oferowała streamy 4B na różnych platformach. R3HAB kontynuuje ewolucję i dywersyfikację swojego brzmienia, współpracując z artystami z całego świata, przesuwając granice muzyki tanecznej, współpracując z różnymi gatunkami i językami. Znajduje się na liście „Most Discovered Artist” na Spotify. Zdobył ponad 70 złotych i platynowych certyfikatów. R3HAB wyruszył na wiele wyprzedanych światowych tras koncertowych i był pierwszym artystą muzyki tanecznej, który sprzedał 15 kolejnych koncertów w Chinach. Ponadto występował na największych światowych festiwalach, takich jak EDC, Ultra Music Festival, Tomorrowland, Balaton Sound, Coachella, Summer Sonic Festival, DWP Jakarta.

Udostępnij