Wspólny singiel Tribbsa i Bena Cristovao, czeskiej supergwiazdy!

Wspólny singiel Tribbsa i Bena Cristovao, czeskiej supergwiazdy!

Czas na wyjątkową współpracę polskiego DJ-a Tribbsa i czeskiej supergwiazdy Bena Cristovao – „Future Champ”! Energiczna taneczna melodia z motywującym przesłaniem ma szansę stać się międzynarodowym hitem.

Tribbs współpracuje z najlepszymi światowymi DJ-ami – od Olivera Heldensa i R3haba po Dimitriego Vegasa. W tym roku znalazł się w centrum uwagi, wypuszczając kawałki z takimi gwiazdami EDM jak Laidback Luke oraz przekraczając na YouTube 50 milionów wyświetleń swojego teledysku do hitu „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Tribbs na nowo zdefiniował muzykę taneczną w Polsce, szybko stając się królem streamingu. Już teraz może pochwalić się ponad 2 milionami słuchaczy na Spotify miesięcznie. To tylko kwestia czasu, zanim powtórzy ten sukces na arenie międzynarodowej.

Jego kolega Ben Cristovao jest charyzmatycznym czeskim artystą mieszającym miejską muzykę, pop i rap. Ben jest obecnie bardzo popularny w Czechach i Słowacji – wyprzedaje areny i ma ogromną bazę obserwujących (800 tys. fanów na Instagramie, 440 tys. na Facebook i 240 tys. na TikToku). Jego piosenki zdobywają miliony streamów.

Tribbs Ben Cristovao

Najnowsza współpraca to debiut Bena Cristavao w Universal Music Group. Ben napisał piosenkę zeszłego lata w Berlinie razem z niemieckim duetem tekściarzy i producentów TVVINS. Niedługo potem podpisał długoterminowy kontrakt na międzynarodowy repertuar w języku angielskim.

Ben Cristovao urodził się w czeskim mieście Pilzno. Jest piosenkarzem, autorem tekstów, sportowcem oraz aktorem. Jego mama pochodzi z Czech, a ojciec z Angoli. Obecnie należy do najważniejszych artystów czeskiej sceny.

Ben śpiewa po czesku i angielsku. Jego kariera rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy wystąpił w talent show. Wcześniej był zawodowym sportowcem – odnosił sukcesy zarówno w tenisie, jak i snowboardzie. Doświadczenie zdobyte podczas udziału w konkursie zmotywowało go do większego skupienia się na solowej karierze muzycznej.

W 2010 roku Ben wydał debiutancki album „Definitely Different”, a dwa lata później album „Benny Cristo”. W 2014 roku zaprezentował płytę „Made In Czechoslovakia”, którą uczcił koncertem w praskiej hali Forum Karli. W 2019 roku wydał 6-utworową EP-kę „Kontakt”. W tym samym roku dał koncert przed 15 tysiącami osób w hali O2 Arena, gdzie świętował swoje dziesięciolecie na scenie muzycznej.

Jego najnowszy album zatytułowany „PROTENKONTRAST” powstał we współpracy z kanadyjskimi producentami The Glowsticks. Wśród gości na płycie znajdują się Rytmus, Ego (ze słynnego słowackiego hip-hopowego projektu Kontrafakt), Calin oraz Majk Spirit.

Benny współpracuje na scenie z różnymi artystami – od mainstreamowych zespołów i solistów, po alternatywnych hip-hopowych artystów z Czech i Słowacji.

Benny od wielu lat jest weganinem i dzielnie walczy o prawa zwierząt, aktywnie uczestnicząc w różnych wydarzeniach i projektach. Przez wiele lat był także profesjonalnym zawodnikiem brazylijskiego ju-jitsu.

Udostępnij