Olly Murs w muzycznym wyznaniu

Olly Murs w muzycznym wyznaniu

Olly Murs prezentuje odurzający singiel „I Hate You When You’re Drunk”. Utwór promuje niecierpliwie oczekiwany albumu „Marry Me”, który ukaże się 2 grudnia.


Utwór został napisany przez Olly’ego, Davida Stewarta i Jessicę Agombar, wyprodukowany przez Davida Stewarta i zmiksowany przez Asha Howesa. „I Hate You When You’re Drunk” to potężny popowy kawałek, którego tekst chciałoby się wykrzyczeć całemu światu.

Taniec na stole, nieproszone karaoke, czy w kółko te same historie… Wszyscy znamy uczucie wstydu za przyjaciela, krewnego lub partnera, który wypił o jeden kieliszek z dużo.

 

– Pomyślałem, że to może być fajna piosenka, ponieważ było wiele sytuacji, kiedy przyjaciel, członek rodziny lub ukochana osoba za dużo wypili. To żartobliwe ujęcie z punktu widzenia trzeźwej osoby. Wszyscy kogoś takiego znamy.

– mówi Olly.

„Marry Me” to pierwszy album studyjny Mursa od ponad czterech lat, siódmy w jego karierze. „I Hate You When You’re Drunk” jest następcą przeboju „Die of a Broken Heart”, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Na szczęście Olly Murs nie ma teraz złamanego serca – jest szczęśliwie zaręczony i pełen energii szykuje się do wiosennej trasy po Wielkiej Brytanii.

Czas odstawić alkohol i zatańczyć do „I Hate You When You’re Drunk”.

Udostępnij