Sonia Maselik z nową piosenką „Bla Bla Bla”

Sonia Maselik z nową piosenką „Bla Bla Bla”

Sonia Maselik z nowym singlem przepełnionym pozytywną energią i  pozytywnym przesłaniem. Kawałek dodaje siły i otuchy wszystkim tym, którzy codziennie realizują swoje pasje, marzenia oraz konsekwentnie starają się dojść do celu.


Sonia Maselik piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. 

Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. W ubiegłym roku wzięła udział w wakacyjnej edycji konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i zwyciężyła! Serca słuchaczy podbiła coverem utworu „What is Love”.

Gorąca Premiera

Tymczasem w dniu dzisiejszym ukazuje się kolejny singiel Artystki zatytułowany „Bla Bla Bla”, który podobnie jak poprzednie piosenki nastraja pozytywnie już od pierwszych dźwięków, a melodia i słowa pozostają z nami na cały dzień. Czy ta produkcja powtórzy sukces hitów “Nie mów nic nikomu” i „Do przodu”? Jesteśmy tego pewni i trzymamy za to mocno kciuki!


Już teraz zapraszamy Was do posłuchania piosenki a o godzinie 12.00 na premierę teledysku!

Udostępnij