Sanah z premierą najnowszego singla oraz albumu „Irenka”

Sanah z premierą najnowszego singla oraz albumu „Irenka”

Takimi słowami Zuzanna Irena Jurczak czyli sanah – zachęca nas do sięgnięcia po jej nowe wydawnictwo – do płyty „Irenka”, która ukazała się w dniu dzisiejszym 7 maja 2021.

 

Puk puk tutaj Irenka
i mój drugi album!!!
Mam nadzieję, że Państwu się spodoba
miłego słuchania
słuchajmy, kieliszek wina do rączki weźmy i chillujmy

W ostatnich miesiącach piosenkarka zaprezentowała fanom single promujące album, czyli wielki przebój „Ale jazz!”, a także emocjonalną balladę „2:00”, oraz nowy singiel „etc. (na disco)”, którego brzmienie może zaskoczyć niejednego fana wokalistki.

sanah - irenka - fb

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promuje aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – singiel „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

irenka - sanah

Tracklista:

Side A
1. Puk puk
2. To był dobry dzień
3. Ale jazz! z Vito Bambino
4. Ten Stan
5. etc.
6. Interludium
7. Irenka

Side B
1. 2:00
2. Warcaby
3. To koniec
4. Co ja robię tutaj
5. Wars
6. etc. (na disco

Płyta została wydana w wersji cyfrowej oraz w czterech wersjach fizycznych – na 1 CD, w wersji Deluxe 2CD (z 6 dodatkowymi utworami, m.in. dostępnymi dotychczas tylko na winylu „Bujda”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na „Bujdzie”) oraz limitowanym Super Deluxe Box – z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD z różnymi bonusami m.in. z remixem „Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix)”, slipmatą pod winyl, zestawem stylowych pocztówek i niespodziankami od sanah.

Oto najnowszy singiel sanah promujący album o tym samym tytule „Irenka”

Udostępnij