Sanah z premierą najnowszego singla oraz albumu „Irenka”

Sanah z premierą najnowszego singla oraz albumu „Irenka”

Takimi słowami Zuzanna Irena Jurczak czyli sanah – zachęca nas do sięgnięcia po jej nowe wydawnictwo – do płyty „Irenka”, która ukazała się w dniu dzisiejszym 7 maja 2021.

Puk puk tutaj Irenka
i mój drugi album!!!
Mam nadzieję, że Państwu się spodoba
miłego słuchania
słuchajmy, kieliszek wina do rączki weźmy i chillujmy

W ostatnich miesiącach sanah zaprezentowała fanom single promujące album, czyli wielki przebój „Ale jazz!”, a także emocjonalną balladę „2:00”, oraz nowy singiel „etc. (na disco)”, którego brzmienie może zaskoczyć niejednego fana wokalistki.

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promuje aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – singiel „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

sanah - irenka - fb
irenka - sanah

Side A
1. Puk puk
2. To był dobry dzień
3. Ale jazz! z Vito Bambino
4. Ten Stan
5. etc.
6. Interludium
7. Irenka

Side B
1. 2:00
2. Warcaby
3. To koniec
4. Co ja robię tutaj
5. Wars
6. etc. (na disco)

Płyta została wydana w wersji cyfrowej oraz w czterech wersjach fizycznych – na 1 CD, w wersji Deluxe 2CD (z 6 dodatkowymi utworami, m.in. dostępnymi dotychczas tylko na winylu „Bujda”), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na „Bujdzie”) oraz limitowanym Super Deluxe Box – z albumem na winylu i 2CD, dwoma dodatkowymi krążkami CD z różnymi bonusami m.in. z remixem „Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix)”, slipmatą pod winyl, zestawem stylowych pocztówek i niespodziankami od sanah.

Oto najnowszy singiel sanah promujący album o tym samym tytule „Irenka”

Udostępnij