Sam Feldt przywitał 2023 rok nowym singlem

Sam Feldt przywitał 2023 rok nowym singlem

Holenderski DJ i producent Sam Feldt rozpoczyna nowy rok optymistycznym utworem „Enough to Drink”, który powstał we współpracy z wokalistką Cate Downey.


Sam Feldt użył w singlu podnoszącej na duchu melodii zawierającej popularny dźwięk z TikToka, który po publikacji przez Cate Downey zdobył ponad 2,3 miliona wyświetleń. Wpadający w pamięć tekst („Did you drink enough to miss me? Or did you miss me enough to drink?”) ma potencjał, aby stać się ulubionym przebojem imprezowiczów na całym świecie.

 

„Cate to wspaniała autorka tekstów z LA, którą znalazłem na TikToku. Usłyszałem jej wykonanie a capella i natychmiast wiedziałem, że będzie z tego świetny utwór. Skontaktowałem się z nią i spytałem, czy byłaby chętna podzielić się stemami. Zgodziła się. Uwielbiam efekt tej współpracy!”.

– komentuje Sam

„Enough to Drink” to jedna z najlepszych produkcji Feldta, podkreślająca wszystko, co czyni go potęgą sceny elektronicznej. Utwór jest dostępny w dwóch wersjach: zwykłej oraz przyspieszonej – zgodnie z trendami TikToka!

 

„Wspaniale jest znów pracować w studiu nad własnym materiałem.  Każda piosenka, którą mamy w planach, zawiera zagrane na żywo elementy – gitary, pianina, trąbki. Wszystko to jest istotnym aspektem mojej kreatywności, dlatego nie mogę się doczekać, aż moi fani usłyszą resztę nowej muzyki”.

mówi Feldt.

„Enough to Drink” to pierwsze wydawnictwo z serii nowych singli Sama, które ukażą się w nadchodzących miesiącach.

Sam Feldt
Udostępnij