Sam Feldt przywitał 2023 rok nowym singlem

Sam Feldt przywitał 2023 rok nowym singlem

Holenderski DJ i producent Sam Feldt rozpoczyna nowy rok optymistycznym utworem „Enough to Drink”, który powstał we współpracy z wokalistką Cate Downey.


Sam Feldt użył w singlu podnoszącej na duchu melodii zawierającej popularny dźwięk z TikToka, który po publikacji przez Cate Downey zdobył ponad 2,3 miliona wyświetleń. Wpadający w pamięć tekst („Did you drink enough to miss me? Or did you miss me enough to drink?”) ma potencjał, aby stać się ulubionym przebojem imprezowiczów na całym świecie.

 

– Cate to wspaniała autorka tekstów z LA, którą znalazłem na TikToku. Usłyszałem jej wykonanie a capella i natychmiast wiedziałem, że będzie z tego świetny utwór. Skontaktowałem się z nią i spytałem, czy byłaby chętna podzielić się stemami. Zgodziła się. Uwielbiam efekt tej współpracy!”.

– komentuje Sam

„Enough to Drink” to jedna z najlepszych produkcji Feldta, podkreślająca wszystko, co czyni go potęgą sceny elektronicznej. Utwór jest dostępny w dwóch wersjach: zwykłej oraz przyspieszonej – zgodnie z trendami TikToka!

 

– Wspaniale jest znów pracować w studiu nad własnym materiałem.  Każda piosenka, którą mamy w planach, zawiera zagrane na żywo elementy – gitary, pianina, trąbki. Wszystko to jest istotnym aspektem mojej kreatywności, dlatego nie mogę się doczekać, aż moi fani usłyszą resztę nowej muzyki”.

mówi Feldt.

„Enough to Drink” to pierwsze wydawnictwo z serii nowych singli Sama, które ukażą się w nadchodzących miesiącach.

Sam Feldt
Udostępnij