Robin Schulz prezentuje oficjalną wersję remiksu utworu „DJ Play A Christmas Song”.

Robin Schulz prezentuje oficjalną wersję remiksu utworu „DJ Play A Christmas Song”.

Robin Schulz przekształca popową produkcję Cher „DJ Play A Christmas Song” w delikatnie poruszający utwór deep house, wypełniony mocą świąteczej atmosfery.


Ikona muzyki pop Cher, wydała singiel „DJ Play A Christmas Song” w nowej zremiksowanej wersji. Utworem zajął się nikt inny jak niemiecki DJ i producent Robin Schulz. Piosenka zawiera charakterystyczne brzmienie Robina, łącząc się idealnie z wyjątkowo dźwięcznym kontraltem Cher, oddając w pełni magię Świątecznej atmosfery.

„DJ Play A Christmas Song” pochodzi z „Christmas”, pierwszego świątecznego albumu Cher w historii, a także jej pierwszego nowego albumu studyjnego od pięciu lat, który ukazał się 20 października. Zadebiutował na 32. miejscu listy Billboard 200 w USA, na 1. miejscu listy Top Holiday Album z liczbą 21 000 sprzedanych egzemplarzy, w Wielkiej Brytanii 42. miejscu listy UK Albums Chart Top 100 oraz 5. miejscu na UK Albums Downloads Chart.

Utwór „DJ Play A Christmas Song” został napisany przez Sarę Hudson (Dua Lipa, Katy Perry, Troye Sivan) i jej zespół na potrzeby albumu, który zawiera łącznie 13 piosenek, w tym interpretacje Cher różnych świątecznych klasyków, a także cztery oryginalne kompozycje. Lista gości również robi wrażenie: bliscy towarzysze, tacy jak Darlene Love, Stevie Wonder, Michael Bublé, Cyndi Lauper i Tyga, biorą mikrofon obok Cher i dbają o wyjątkową atmosferę albumu.

„Christmas” został nagrany głównie w Los Angeles i Londynie i został wyprodukowany przez wieloletniego partnera kreatywnego Cher, Marka Taylora („Believe”).

 

– Nigdy nie mówię tego o moich własnych albumach, ale z tego jestem naprawdę dumna. To jedno z najważniejszych wydarzeń w mojej karierze

– skomentowała Cher.

Słowa Cher mają szczególne znaczenie, w końcu wydaje muzykę od lat 60-tych. Każdy, kto widział ją w sobotę w audycji „Wetten,dass..?”, mógł po raz kolejny zachwycić się jej darem wiecznej młodości – darem, który utrzymuje także dzięki swojej pasji do muzyki tanecznej. Remiks utworu „DJ Play A Christmas Song” autorem którego jest Robin Schulz po raz kolejny stanowi tego imponujący dowód.

Udostępnij