Regard i Ella Henderson nie mają czasu na sen

Regard i Ella Henderson nie mają czasu na sen

Uznany DJ i producent Regard powraca z nowym kawałkiem „No Sleep” w duecie z Ellą Henderson.


DJ i producent Regard powraca z nowym kawałkiem „No Sleep”. Singiel łączy nastrojowe syntezatory z wokalem Elli Henderson, która śpiewa o ruszeniu naprzód po utraconej miłości. 

Refren w stylu disco stanowi świadectwo zamiłowania oraz talentu Regarda do zaraźliwych i pełnych niuansów melodii. 

 

– Zacząłem pracować nad tą melodią zeszłego lata. Byłem tak pochłonięty tworzeniem tego utworu, że nie zdałem sobie sprawy, kiedy nastał ranek. Pracowałem całą noc! Jak na ironię, dzięki niesamowitemu wokalowi Elli, melodia ta przerodziła się w «No Sleep».

– komentuje premierę Regard.

 

– Jestem bardzo podekscytowana współpracą z Regardem. Śpiewanie tak prowokującego tekstu w tak dobrze brzmiącej piosence jest niezwykle inspirujące! Wierzę, że wiele osób się z nią utożsami. Wydaje mi się, że wszyscy potrzebujemy teraz bardziej optymistycznych kawałków z mocnym przesłaniem! Nie mogę się doczekać, aż wykonamy tę piosenkę razem na żywo!.

dodaje Ella.

Regard znalazł swój pseudonim artystyczny zupełnie przez przypadek. Słowo „regarder” (patrzeć) przyszło do DJ-a podczas lekcji francuskiego w liceum i stało się rdzeniem jego muzyki. „Kiedy występuję”, mówi, „patrzę na ludzi i na to, jak czują muzykę”. Miksy deep house Regarda składają się bowiem nie tylko z dźwięku, ale i z obrazu, a jego występy to wzajemna, intymna relacja między DJ-em a publicznością.

Kosowski DJ i producent przyciągnął światową uwagę w 2019 roku swoim debiutanckim singlem „Ride It” (2x platyna), który szturmem podbił TikToka i stał się międzynarodowym hitem. Następnie Regard wydał drugi, nominowany do BRIT singiel, „Secrets” (platyna) z piosenkarką z południowego Londynu – RAYE.

Singiel „You” z Troye Sivanem i Tate McRae ma już ponad 320 milionów odtworzeń, zajął 1. miejsce na TikToku w Wielkiej Brytanii i był najdłużej utrzymującym się #1 na amerykańskiej liście Hot Dance/Electronic Songs w 2021 roku. Regard ma na koncie pięć hitów #1 w Stanach Zjednoczonych, 3,3 miliarda łączonych streamów i 12 milionów sprzedanych singli na całym świecie.

Ella Henderson zadebiutowała 11 lat temu z singlem „Ghost” i albumem „Chapter One”. Od tamtej pory zdobyła już multiplatynowy album, nominacje do nagród BRIT i Ivor Novello oraz ponad miliard streamów. 27-letnia autorka hitów i niezwykła wokalistka współpracowała z takimi gwiazdami, jak Ryan Tedder, Babyface, Sigma i Kygo. Ella ma już siedem singli na brytyjskiej liście Top 10, w tym ostatnie „Crazy What Love Can Do” z Davidem Guettą i Becky Hill oraz „21 Reasons” z Nathanem Dawe. W zeszłym roku wydała niecierpliwie oczekiwany drugi krążek „Everything I Didn’t Say”, który promował singiel „Brave”. Wyruszyła też w pierwszą od siedmiu lat trasę koncertową, która obejmowała występ w prestiżowym O2 Shepherd’s Bush Empire w Londynie.

Udostępnij