Ray Dalton znowu to zrobił. „Do It Again” będzie hitem!

Ray Dalton znowu to zrobił. „Do It Again” będzie hitem!

Dwukrotnie nominowany do Grammy Ray Dalton ma szansę ponownie podbić listy przebojów. „Do It Again” to następca przeboju „Call It Love” z Felixem Jaehnem. Ciężko o bardziej adekwatny tytuł singla.


Artysta z Seattle Ray Dalton, zyskał rozgłos dzięki współpracy z Macklemorem i Ryanem Lewisem nad multiplatynowym „Can’t Hold Us”. Utwór zajął szczyt czterech list Billboardu, a w 2013 roku był najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify. Teledysk do piosenki przyniósł mu dwie nagrody MTV Video Music Awards. 

Później przyszedł czas na przeboje „In My Bones” (2020) oraz „Manila” z Alvaro Solerem. We wrześniu artysta zaprezentował taneczny hit z Felixem Jaehnem „Call It Love”. Dalton jest absolutnym ulubieńcem publiczności. Ma na koncie wiele uznanych występów na takich festiwalach, jak Ö3 Donaufestival czy SWR 3 New Pop. W zeszłym roku gościł w „The Voice Kids” jako drugi trener drużyny Solera.

 

– Moją misją od początku jest inspirowanie ludzi muzyką i sprawienie, by zapomnieli o swoich problemach. Chcę napełniać życia innych radością oraz nadzieją

– zdradza Ray.

 „Do It Again” potwierdza, że Ray jest wierny swej obietnicy. Najnowszy singiel pozwala nam oderwać się od codzienności na co najmniej trzy minuty. Jego wokal i tekst piosenki rozgrzeją nasze serca, przygotowując nas na letnie upały.

Ray Dalton
Udostępnij