Ostatni rozdział ery „AGUILERA”

Ostatni rozdział ery „AGUILERA”

Światowa supergwiazda, Christina Aguilera, przedstawia ostatni rozdział swojego projektu „AGUILERA” — „La Luz”. Trzecia EP-ka zawiera poruszające intro i utwór „No Es Que Te Extrañe” wraz z oficjalnym teledyskiem, współreżyserowanym przez samą artystkę.

Emocjonalnie naładowana ballada zamyka osobisty i urzekający album „AGUILERA”.  Artystka zadbała o to, aby ballada ukazywała moc wokalu i głębię jej uczuć. Pierwszy akt utworu to czuła ballada z akompaniamentem gitary akustycznej, znakomicie zestawiona z intensywnym i porywającym, przyspieszonym drugim aktem.

Wyreżyserowany wspólnie przez Mike’a Ho i Aguilerę oraz wyprodukowany przez Colina Randalla teledysk w żywy sposób przedstawia kruchość życia i moc ludzkiego ducha. Dodając projektowi intymności, w wideo oglądamy młodą Aguilerę, która jest świadkiem wykorzystywania matki przez ojca. Klip zaczyna się introspekcją: artystka spogląda przez okno na swoją przeszłość, po czym następuje pozornie pozbawiona chaosu scena na zboczu góry. Napięcie narasta, gdy Christina staje na podwórku pośrodku płonących mebli.

„AGUILERA” odmieniła Aguilerę zarówno osobiście, jak i zawodowo. Niedawno artystka otrzymała siedem nominacji do nagrody Latin Grammy, w tym dla „Pa Mis Muchachas” z Becky G, Nicki Nicole i Nathy Peluso za Nagranie Roku oraz Album Roku.

Udostępnij