“OMG” Nezznalek nie wyjdzie Wam z głowy. To earworm tegorocznych wakacji!

“OMG” Nezznalek nie wyjdzie Wam z głowy. To earworm tegorocznych wakacji!

Nezznalek nie zwalnia tempa! Nowy miesiąc i jak zwykle nowy kawałek dla jej słuchaczy. To także pierwsza oficjalna zapowiedź debiutanckiego albumu młodej piosenkarki. “OMG”, czyli letnia propozycja Pauliny Neznal, właśnie trafiła do wszystkich serwisów streamingowych. Piosence towarzyszy również teledysk. I to nie byle jaki – całość odbywa się na gali OMG Music Awards!

Na ten kawałek Nezznalek czekali wszyscy, przede wszystkim jej fani. Już podczas pierwszej zajawki “OMG” na TikToku, wzbudził on spore zainteresowanie odbiorców. Wykonanie acapella w ciągu kilku godzin zdobyło 100 tysięcy zasięgu organicznego oraz ponad 10 tysięcy polubień! Czyżby był to jeden z najbardziej oczekiwanych wakacyjnych hitów tego roku?

“Oh My God… Mamy mood jak na gali MTV. Czerwone dywany i kryształowe drzwi”śpiewa Nezznalek w swoim wakacyjnym utworze, który niczym earworm wchodzi do głowy i nie chce z niej wyjść. A dzięki teledyskowi przenosimy się właśnie na galę rozdania nagród OMG Music Awards. Czy młodej artystce uda się zgarnąć nagrodę wieczoru? Oraz co w tym klipie robi Helucze, kolega z wytwórni Nezznalek? Koniecznie sprawdźcie klip, za którego reżyserię odpowiada Kooza.

Nezznalek to debiutująca artystka, która w swojej twórczości jest krzykiem Generacji Z – chce mówić o tym, co przedstawicieli jej pokolenia wkurza, co im przeszkadza oraz co im się nie podoba. O tym są właśnie jej kawałki – “Bitch Please”, “Kobieta”, “Hey Boomer” czy chwytający za serce utwór “Na Końcu Się Spotkamy”, który z każdym dniem zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Taki też będzie jej debiutancki album, który ujrzy światło dzienne jesienią tego roku. Jak zapewnia Artystka, więcej szczegółów poznamy już wkrótce, więc warto wypatrywać wskazówek na kanałach społecznościowych Nezznalek oraz podczas jej koncertów, które właśnie zapowiedziała. Przedpremierowo część utworów zaprezentuje fanom już 30 lipca na wielkiej festiwalowej scenie w Giżycku.

Udostępnij