Nowy Ignacy już do Was leci

Nowy Ignacy już do Was leci

Ignacy zaprezentował najnowszy singiel, typowy letni hit pełen pozytywnych wibracji – „Samoloty”.


Ignacy (Ignacy Błażejowski), nazywany przez internautów połączeniem Dawida Podsiadły, Grzegorza Hyżego i Ralpha Kamińskiego, prezentuje najnowszy swój singiel, typowy letni hit pełen pozytywnych wibracji, „Samoloty”.

 

– „Samoloty” to kawałek o podróży do bliskiej osoby przy akompaniamencie letnich brzmień. Jest to także podróż po uczuciach, które towarzyszą w relacji na odległość i wielkiej chęci spotkania się z druga osobą.

– opowiada Ignacy.

Piosenkę ilustruje klip w reżyserii Michała Sierakowskiego, który jest najbardziej kolorowym i pozytywnym obrazkiem ze wszystkich klipów artysty. Na potrzebę zdjęć zbudowano makiety miniaturowego świata i wykorzystano setki litrów puchu do zrobienia sztucznych obłoków.

Premiera singla została zaplanowana równocześnie ze startem najnowszej edycji Spotify Radar Polska, która promuje młodych artystów wartych słuchania. 18-letni Artysta znalazł się pośród piątki wybrańców z całej Polski.

 

– Udział w programie Spotify Radar Polska to dla mnie wielkie wyróżnienie, ale też świetna okazja do poznania ciekawych ludzi, którzy tak samo jak ja stawiają pierwsze kroki na scenie.

– mówi Ignacy.

Artyści biorą udział we wspólnej akcji promocyjnej, której częścią będzie także ogromny mural w Warszawie. Reprezentują różne style muzyczne, ale łączy ich młodość, świeżość i pasja do muzyki.

 

– Każdy z nas wykreował swój własny muzyczny świat. Wielką siłą ,,Radaru” jest to, że dzięki wzajemnej inspiracji i wymianie doświadczeń otwieramy się na nowe i napędzamy się do dalszych muzycznych poszukiwań.

– kontynuuje artysta.

Singiel „Samoloty” będzie można usłyszeć już niedługo na koncertach i najlepszych festiwalach w Polsce.

Udostępnij