Barnim prezentuje swój debiutancki singiel „Fioletowe Niebo”

Barnim prezentuje swój debiutancki singiel „Fioletowe Niebo”

Barnim, doświadczony DJ i producent z Londynu, wprowadza na rynek swoją pierwszą solową produkcję muzyczną – „Fioletowe Niebo”. 


Barnim jako artysta eksplorujący nową falę muzyki imprezowej, prezentuje w swoich setach klasyczną jakość i świeży dźwięk, który rozgrzewa tłumy na parkietach.

Za bezpretensjonalny klip budzący skojarzenia wiosennej sielanki odpowiedzialny jest znany twórca Hieniek. Teledysk ten jest nie tylko wizualnym uzupełnieniem do utworu, ale również wprowadza widzów w atmosferę lekkiej i radosnej muzyki.  

 

– Hej, jestem Barnim i napisałem swój pierwszy numer. Byłem w studio u Grubego i nagrywaliśmy numer w przerwie w nagrywaniu chcieliśmy przewietrzyć studio i jak otworzyliśmy okna to UDERZYŁO nas fioletowe niebo. Przerwaliśmy nagrywanie, wyszliśmy na zewnątrz, zrobiliśmy foty. Wróciliśmy do studia i nagraliśmy zupełnie nowy numer – Fioletowe Niebo, to zawsze będzie mi przypominać, żeby żyć chwilą, łapać fajne momenty i je wykorzystywać

– mówi Barnim o utworze.

Barnim jest wszechstronnym artystą, który zdobył uznanie także jako producent muzyczny, w czym potwierdza jego współpraca z Tymkiem w utworze „Deweloper”, który zdobył już ponad 4 miliony wyświetleń na platformach streamingowych. Jego kreatywność i eksperymentalne podejście do tworzenia muzyki sprawiają, że jest uznawany za człowieka renesansu w branży.

W 2022 roku dołączył do trasy koncertowej braci Kacperczyk jako DJ przejmujący Afterparty po koncertach. W sezonie wakacyjnym 2022 zagrał na wszystkich głównych festiwalach w Polsce między innymi Fest Festival, Opener czy Kraków Live. Sezon letni 2022 zakończył na SBM FFestival gdzie zamknął pierwszy dzień festiwalu dj setem dla 10 tysięcy osób. Grywał w takich klubach jak Ministry Of Sound, XOYO, Praga Centrum, Luzztra, Niebo, B90 i wiele wiele innych. 

Udostępnij