Nowa płyta i singiel 070 Shake

Nowa płyta i singiel 070 Shake

070 Shake, którą Madonna określa jako niesamowicie tajemniczą i pociągającą, zapowiada swój drugi album „You Can’t Kill Me”. Ogłoszeniu towarzyszy premiera singla „Skin and Bones”, który wyprodukował Dave Hameli.

Piosenka ukazuje się wraz z teledyskiem, który wyreżyserował Noah Lee. Surrealistyczne wideo powstało w Los Angeles.

W 2020 roku 070 Shake wydała swój debiutancki album „Modus Vivendi”, który Pitchfork opisał jako „nowe, odświeżające podejście do eklektycznej, miłosnej muzyki soul”. Z wydawnictwa pochodzą utwory „Guilty Conscience”, „Morrow” i „Under The Moon”.

W ubiegłym roku 070 Shake współpracowała przy kilku singlach, w tym „Neo Surf” z GENER8ION, który ukazał się z iście kinowym teledyskiem Romaina Gavrasa. Ponadto z NLE Choppą zrealizowała numer „Lose My Control”. W tym roku zaskoczyła świat, przedstawiając swój remix kultowego przeboju Madonny, „Frozen”. Królowa popu bez wątpienia jest jedną z fanek artystki.

– 070 Shake jest niesamowicie tajemnicza i uwodzicielska. W świecie muzyki trapowej niewiele jest kobiet, które nie ulegają wpływom mężczyzn. Jej teksty są głębokie i wyjątkowe, nie ma nikogo takiego jak ona.

– powiedziała Madonna.

Pod wrażeniem talentu 070 Shake są także dziennikarze. – To emo-rapowe „Dark Side Of The Moon”. W równym stopniu przywołuje skojarzenia z Enyą i Pink Floyd, co z Frankiem Oceanem.

pisał o jej debiutanckim albumie „Rolling Stone”.

– 070 Shake zbudowała swój własny świat, który jest filmowy, uduchowiony i zmiennokształtny

– podsumował „i-D”

Udostępnij