Norweska megagwiazda Astrid S powraca z nowym singlem

Norweska megagwiazda Astrid S powraca z nowym singlem

Najnowszy singiel „Come First” to efekt niesamowitej reakcji, jaką Astrid S otrzymała od fanów, gdy niewydany utwór pojawił się na setliście jej festiwalowych występów w Norwegii. Presja ze strony fanów — zarówno na żywo, jak i online — skłoniły artystkę do wydania piosenki.

Astrid S to najczęściej streamowana norweska artystka z ponad 5 miliardami odtworzeń jej przebojowych singli, w tym „Hurts So Good”, „Think Before I Talk” i „It’s Ok If You Forget Me”. Dzięki wyprzedanym światowym trasom oraz nagrodom, takim jak Artysta roku na norweskich Grammy, Astrid tworzy na własnych warunkach. Pisze i produkuje swoje piosenki, reżyseruje własne teledyski i sama decyduje, które utwory ujrzą światło dzienne, tak jak w przypadku „Come First”.

 

— „Come First” to utwór o stawianiu siebie na pierwszym miejscu, zarówno w życiu, jak i w łóżku. Kiedyś za dużo myślałam o tym, czego chcą inni; zawsze staram się zadowalać ludzi. Jest jednak tyle wolności w dążeniu do tego, czego pragniesz! Napisałam tę piosenkę jako pewne przypomnienie dla samej siebie. Gdyby moje życie było filmem z 2006 roku, to byłaby jego ścieżka dźwiękowa.

— wyjaśnia Astrid.

 

To pierwsze wydawnictwo Astrid od „Hurts So Good” w 2021 roku i jej debiutanckiego albumu „Leave It Beautiful” z października 2020 roku. „Leave It Beautiful (Complete)”, który później się ukazał, składał się z oryginalnych utworów z albumu, a także przebojów „I Do” z gwiazdą country Brettem Youngiem i „Think Before I Talk”. Oczywiście, na reedycji nie mogło zabraknąć uwielbianego przez publikę „Hurts So Good”.

Oprócz muzyki, Astrid S prowadzi również firmę By Astrid S wraz z ekologiczną marką odzieżową eco.logic. Celem firmy jest produkcja przyjaznego dla środowiska merchu i innych produktów z uniwersum Astrid S. Dzięki wprowadzeniu innowacji, które mogą mierzyć, zmniejszać i kompensować ślad, firma By Astrid S została uznana za oficjalnego partnera klimatycznego programu ONZ Climate Neutral Now.

Udostępnij