NEIT czyli Natalia Zaręba – rockowa dziewczyna wkraczająca z impetem na polski rynek muzyczny

NEIT czyli Natalia Zaręba – rockowa dziewczyna wkraczająca z impetem na polski rynek muzyczny

NEIT – finalistka talent show “All Together Now – Śpiewajmy Razem” wydała swój pierwszy debiutancki singiel „Wiem czego chcę”.


Nie da się zapomnieć spektakularnego wykonania NEIT, niełatwej piosenki Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. To właśnie w programie dał się poznać jej ostry, rockowy wokal.

Nowy singiel „Wiem czego chcę” to krótka historia napisana o tym, że warto iść za głosem serca, podążać za pasją mimo trudów i często płynąć pod prąd. Z dystansem do siebie i świata. Utwór stworzył i wyprodukował Juliusz Kamil, który komponuje również dla wielu znanych, młodych gwiazd, takich jak Roksana Węgiel, czy Natalia Zastępa. Do utworu powstał nietuzinkowy klip nakręcony na Teneryfie przez Błażeja Szychowskiego (Cone Media Group). Artystkę reprezentuje agencja muzyczna GOING NEW.

Artystka nie tyle wchodzi na rynek muzyczny – ile z impetem wjeżdża na niego z piskiem opon, w wulkanicznym pyle. Goni za marzeniami, bo WIE CZEGO CHCE. Z resztą, zobaczcie sami!

NEIT, czyli Natalia Zaręba raczej nie zalicza się do eterycznych artystek. W duszy grają jej mocne brzmienia, czemu dała wyraz w swoim debiutanckim singlu „Wiem Czego Chcę“. Naturalna, spontaniczna, radosna, muzykalna, energetyczna, kocha sport i zdrową rywalizację – dlatego wybrała na opiekunkę swojej muzycznej drogi – NEIT. Postać, która nacechowana jest kobiecą, silną energią. To wszystko sprawia, że w debiutanckim singlu NEIT, pojawiają się etniczne, rootsowe brzmienia dodające smaku pop-rockowemu charakterowi utworu. Artystka w swoim pierwszym klipie zaprasza nas w podróż, będącą drogą ku sobie samej.

Udostępnij