Gromee i Michael Patrick Kelly łączą siły!

Gromee i Michael Patrick Kelly łączą siły!

Gromee postawił sobie za cel przyciągnięcie uwagi jeszcze szerszej publiczności i podbicie serc fanów EDM z całego świata za pomocą remiksu wyjątkowej ballady Michaela Patricka Kelly’ego „Blurry Eyes”, trzeciego singla z albumu „B·O·A·T·S” („Based On A True Story”).


Gromee, zaledwie kilka miesięcy od premiery albumowej wersji „Blurry Eyes” Michaela Patricka Kelly’ego, utworu który zgromadził już ponad 14 milionów streamów i ponad 2,5 miliona wyświetleń na YouTube, zajął drugie miejsce na niemieckich i szwajcarskich listach przebojów oraz zachwycił ponad 2 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify, postanowił wziąć na warsztat. 

Gromee (Andrzej Gromala) który może pochwalić się 10 platynowymi singlami, ponad 76 milionami streamów na Spotify i ponad 166 milionami wyświetleń na YouTube. Jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji.

Rozpoczynający się głosem Michaela Patricka Kelly’ego do melodyjnego intro na e-gitarze, nowy remiks zawiera narastający stopniowo, klaszczący rytm kończący się chwytliwym refrenem, z którego bucha energia. Wraz ze zmianą tempa i intensywności, brzmienie, które nadał Gromee doskonale oddaje emocjonalny wir oryginalnego utworu, który mówi o przytłoczeniu, poczuciu bycia niekochanym, niechcianym i niewystarczającym, jednak z hasłem „Nie mów, że nie jesteś wystarczająco silny. Pozwól mi kochać cię takim, jakim jesteś”, utwór staje się podnoszącym na duchu hymnem.

„Blurry Eyes (Gromee Remix)” przekształca to, co brzmi niczym ścieżka dźwiękowa z filmu, w taneczny hymn, który ma szansę podbić parkiety na całym świecie.

Udostępnij