Marissa z poruszającym urbanowym utworem!

Marissa z poruszającym urbanowym utworem!

 

Marissa w ramach zapowiedzi swojego najnowszego singla “Wczoraj”, udostępniła na TikToku 30 sekundowy fragment piosenki – zarówno w wersji studyjnej, jak i akustycznej live.

W ciągu zaledwie 12 godzin filmiki z tą piosenką osiągnęły zasięg organiczny pół miliona i ponad 12 tysięcy zapisań. A to wszystko za sprawą wyjątkowego tekstu utworu, który jak zwykle, napisała sama Marissa – Maria Dzięcielak.

 

 

Jeszcze wczoraj mówiłeś na mnie moja / Dzisiaj mówisz innym, że jestem Ci nieznajoma / Powtarzałam sobie, że nie będę się przejmować / Ale zaraz po mnie szybko była jakaś nowa” – to właśnie z tymi słowami utożsamia się większość osób, które usłyszały singiel po raz pierwszy. Kto z nas nie przeżył nieszczęśliwej miłości, która skończyła się z dnia na dzień? Tym bardziej, jeśli była to osoba, która znała nas jak nikt inny i mówiła, że “oddała nam uczucia”.

 

“Wczoraj”, czyli szósty polskojęzyczny utwór Marissy, nawiązuje swoim brzmieniem do jednego z jej pierwszych opublikowanych singli, “Nieodebrane”. To właśnie on cieszy się największą popularnością wśród jej słuchaczy. A to grono powiększa się z dnia na dzień – już teraz na samym Spotify Marissy słucha ponad 500 tysięcy osób miesięcznie! Artystka wraca do swoich korzeni, czyniąc z nich powoli swój znak charakterystyczny: zaczepny beat, miejscami surowy wokal oraz zabawa intonacją.

To nie jedyna piosenka z tekstem autorstwa Marissy, który ujrzał światło dzienne w ostatnim czasie. Wokalistka jest współautorką słów do najnowszej hitowej piosenki Dody “Melodia Ta” oraz singla Sary James “My Way”. W maju 2022 roku Artystka dołączyła do programu “Spotify Radar Polska” wspierającym obiecujących twórców na początku jej muzycznej drogi, a jej wizerunek można było zobaczyć na billboardach w centrum Warszawy.

Marissa bilboard
Udostępnij