Majestic i Nonô łączą dance i disco sonic

Majestic i Nonô łączą dance i disco sonic

DJ, producent i gospodarz radia Kiss Radio, Majestic, powraca dziś ze swoim nowym singlem „Time to Groove” wraz z Nonô.

Majestic przywołuje mieszankę dance i disco sonic z chwytliwymi tekstami Nonô. Artysta zapowiedział singiel na TikToku w lutym, a hashtag #majestictt ma już ponad 2,2 mln wyświetleń.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Majestic (@majesticonline)

Rok 2021 był przełomowym dla Majestic. W ubiegłym roku wydał aż 3 single za pośrednictwem Ministry of Sound. Jego sukces został wzmocniony światowym hitem „Rasputin” z Boney M. Utwór osiągnął ponad 400 milionów streamów, a ponadto pokrył się platyną w całej Europie i Ameryce Południowej, jednocześnie zdobywając złoto we Francji, Norwegii, Australii, Belgii, Włoszech i Finlandii. Gdyby tego było mało, utwór osiągnął 1. miejsce w Beatport.

Wkraczając w wiele gatunków muzyki tanecznej, od UK Garage i house po D&B i Dubstep, Majestic występował z takimi gwiazdami, jak Sigma, DJ EZ, MJ Cole, Judge Jules i Laidback Luke. Jest pionierem zupełnie nowej koncertowo-rave’owej hybrydy znanej jako LIMITLESS, wyprzedając pięć koncertów w Londynie, a także zabierając ją do kultowego BCM na Majorce, na Ibizę i Malię. Wcześniej przerabiał utwory Craiga Davida, Preditaha, Kaskade i wielu innych. Tego lata odbędzie rezydencję w Ibiza Rocks.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Majestic (@majesticonline)

Nonô pochodzi z Rio de Janeiro, a obecnie mieszka w Londynie. Jej świeży, niepowtarzalny popowy styl łączy brazylijskie elementy z żywymi rytmami. Artystka szybko zgromadziła imponującą liczbę 140 tys. obserwujących na Instagramie i 1,6 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify.

Udostępnij