Maia Wright z utworem „Break Her Heart”

Maia Wright z utworem „Break Her Heart”

Maia Wright w najnowszym utworze opowiada o tym, jak dziewczyna może czuć się niedopasowana do otoczenia, gdy nie wygląda lub nie zachowuje się w sposób przyjęty przez pewne normy.


Maia Wright, 23-letnia Szwedka, rozpoczęła solową karierę w 2019 roku, a jej znakiem rozpoznawczym są mocne refreny, zabawne i szczere teksty oraz innowacyjna produkcja. Wszystko, co stworzy, jest osobiste i płynie prosto z serca. Nie inaczej jest w najnowszym singlu „Break Her Heart”.

 

– Chciałam napisać szczerą piosenkę o tym, jak to dziewczyny zawsze są porównywane do innych, bez względu na to, czy mają na to ochotę. Doprowadza to do nieadekwatnych sytuacji i poczucia, że nie pasujesz, bo nie zachowujesz się lub nie wyglądasz w konkretny sposób. Czasami mam wrażenie, że toczę wieczną walkę z oczekiwaniami, jaka powinnam być jako kobieta, a tym, kim naprawdę chcę być. Tekst „Break Her Heart” oddaje tę walkę.

– mówi Maia Wright

Maia Wright zgromadziła dotychczas ponad 300 mln streamów jako kompozytorka i artystka gościnna. Trzy z napisanych przez nią utworów trafiły do Billboard Hot 100 oraz na US Radio Charts. Wright można było usłyszeć w hicie #1 Dance Radio „Body Back” Gryffina. Maia dołączyła do artysty na kilka koncertów w USA w 2019 roku. Jej debiutancka EP-ka „First” z 2020 roku ma ponad 10 mln streamów na całym świecie, a singiel „View” zgromadził ponad 6 mln streamów. Utwór stał się także wielkim hitem w Azji, docierając do trzeciego miejsca najpopularniejszych piosenek w stacji Radio Zip FM Hot 100. W swojej ojczyźnie Maia Wright może poszczycić się tytułem „Future Artist” stacji P3, co jest odpowiednikiem słynnego BBC Sound of.

Maia Wright inspiruje się takimi artystkami jak Ariana Grande, Ella Mai, Kiana Ledé czy Zara Larsson. Zdążyła już zrobić ogromne wrażenie na branży swoimi zdolnościami kompozytorskimi. Teraz czas na podbicie serc słuchaczy za sprawą solowego materiału. To początek pięknej historii.

Udostępnij