Julia Pośnik prosi sanah o szampana i imprezuje z Wieniawą

Julia Pośnik prosi sanah o szampana i imprezuje z Wieniawą

„…O niej może być naprawdę głośno!…” – tak o Julii rozpisywały się w kwietniu ubiegłego roku serwisy muzyczne, również i my. Bez wątpienia były to trafione recenzje. Mamy kolejny rok i kolejną petardę od utalentowanej artystki, którą jest Julia Pośnik.


Julia Pośnik opublikowała w serwisach cyfrowych pełną wersja utworu „Julia w mieście”. Singiel stał się hitem TikToka jeszcze przed oficjalną premierą kawałka.

Artystka przed premierą „Julia w mieście” zaangażowała fanbase do nagrywania filmików do utworu pod hasztagiem TANCERKIJULII. Łącznie zebrała ponad 21 mln wyświetleń! Razem z premierą numeru artystka ogłosiła wyniki konkursu, którego główną nagrodą jest udział w oficjalnym klipie do utworu. Premiera wkrótce.

21-letnia obecnie Julia Pośnik debiutowała singlem „ID” w 2018, a w 2019 ukazał się utwór „Wolny dom”. Młoda artystka zyskała rozgłos za sprawą singli „Zakochałam się w nieznajomym” i „Wakacje w Warszawie”, które z miejsca stały się wiralami. Internauci okrzyknęli Julię „damską Bitaminą”.

julia pośnik
Udostępnij