KIDDO, Gabry Ponte i Kid Vincent będą „Superstars”

KIDDO, Gabry Ponte i Kid Vincent będą „Superstars”

KIDDO, Gabry Ponte i Kid Vincent prezentują „Superstars”. Te trzy muzyczne siły stworzyły naprawdę wielowarstwowe dzieło – piosenkę opartą o sample z dwóch wielkich przebojów.


KIDDO, Gabry Ponte i Kid Vincent prezentują „Superstars”. Utwór zawiera sample „Super Gremlin” Kodaka Blacka, który podbił światowe listy przebojów i zajął 2. miejsce w USA i na YouTubie, a także „Error (Yeah, We Could Be Superstars)” How To Loot Brazil.

Nowy hit łączy międzynarodowe wpływy szwedzkich, niemieckich i włoskich twórców, scalone przez magię mashupu na najwyższym poziomie. Rozpoczynając się fragmentem chwytliwego refrenu i melodyjnego wokalu KIDDO, piosenka szybko ewoluuje i ujawnia swój pełny potencjał.

KIDDO to szwedzka wokalistka i autorka tekstów, która wyrobiła sobie markę dzięki singlom „Drunk & I Miss You”, „Bang My Head” i „Coming Down”. Jej złoty i platynowy singiel „All We Got” z udziałem Robina Schulza stał się wielkim hitem, osiągając 1. miejsce na niemieckich i europejskich listach przebojów. Oprócz własnych hitów, KIDDO pisze utwory dla innych artystów, w tym Tïesto, Charli XCX, Johna Newmana, Gashi, Wiz Khalify i Cheat Codes. Jej wszechstronność doprowadziła do wielu udanych współprac, takich jak „Alright” z Alle Farben czy „Headlights” z Alokem i Alanem Walkerem.

 

– Świetnie bawiłam się tworząc tę piosenkę z niesamowitymi współautorami Jesperem Borgenem i Laconic, a także Gabrym Ponte i Kidem Vincentem. Piosenka mówi o przeżywaniu swojego życia tak głośno i autentycznie, jak tylko chcesz, niezależnie od tego, kim jesteś i skąd pochodzisz.

– opowiada artystka.

Gabry Ponte to nominowany do nagrody Grammy i sprzedający multiplatyny DJ i producent. Znany z klasycznego singla „Blue (da ba dee)” ze swoim zespołem Eiffel 65, jako solista stał się jednym z najczęściej streamowanych europejskich artystów tanecznych. Do tej pory zdobył ponad 2 miliardy odtworzeń na różnych platformach. Jego najnowsze hity „Monster” i „Thunder” wraz z LUM!X osiągnęły ponad 250 milionów streamów na Spotify.

 

– Co za utwór! Wspaniale było pracować z KIDDO i Kid Vincentem. Skupiliśmy się na klimacie lat 80., który nadaje piosence nostalgiczne, ale i energetyczne brzmienie. To było naprawdę wyjątkowe: epickie melodie i teksty zainspirowały harmonię i stworzyły solidne brzmienie. Nie mogę się doczekać, aż to usłyszycie.

mówi Gabry Ponte

Kid Vincent to niemiecki DJ i model tatuaży ze wschodniej Westfalii. Jego historia rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to wygrał DJ-ski konkurs. Od tego czasu z powodzeniem wyrobił sobie markę na scenie, dzieląc kontrolery z innymi DJ-ami, takimi jak Timo Maas, Regard, Retrovision, Alle Farben, Tujamo, Showtek, Plastik Funk, LeShuuk, Chuckie, David Puentez czy Eskei83 i wydając utwory w wytwórniach takich jak Moonbootique i WePlay.

Kid Vincent nie mógł się doczekać wydania nowego utworu: – Co za szalona historia: „Error”, utwór How To Loot Brazil (indie rockowego zespołu mojego producenta Maika T., i, poza Kraftwerk, prawdopodobnie najczęściej samplowany i remiksowany zespół z Niemiec) został zsamplowany w przeboju Kodaka Blacka „Super Gremlin” i przyciągnął uwagę KIDDO i Gabry’ego Ponte. Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że mogę być częścią tej współpracy. Nie mogę się doczekać, aż zagram ten utwór przed publicznością.

KIDDO, Gabry Ponte, Kid Vincent
Udostępnij