Karolina Szczurowska powraca. Tym razem z numerem o przemijaniu „Jest OK”

Karolina Szczurowska powraca. Tym razem z numerem o przemijaniu „Jest OK”

Karolina Szczurowska powraca z nowym singlem, tym razem z nostalgicznym numerem o przemijaniu. 


Nowy utwór zaledwie 20-letniej artystki, jest drugim numerem po singlu „KWIATKI”, który znajdzie się na nadchodzącej EP’ce. Premierze „JEST OK” towarzyszy czarno biały teledysk z układem tanecznym, który idealnie dopełnia przesłanie singla. Karolina mimo młodego wieku,  sama tworzy muzykę oraz pisze teksty, a ponadto bierze czynny udział w tworzeniu teledysków. Jak twierdzi Karolina Szczurowska, nie chce być kolejną osobą na rynku muzycznym, która jedynie odśpiewuje czyjeś dzieła. 

Singiel „JEST OK” jest utworem melancholijnym, który pozwoli słuchaczowi na chwilę odpoczynku i zastanowienie się, co jest najważniejsze w życiu. Wiele osób  zaślepionych i pochłoniętych dążeniem do swoich celów, nie zważa na szybko przemijające chwile oraz na ludzi, którzy bezpowrotnie odchodzą.

Oficjalna premiera singla jak i teledysku „JEST OK” zaplanowana jest na najbliższy poniedziałek, 28 listopada 2022. Piosenkę jednak przedpremierowo będziecie mogli usłyszeć  2 dni wcześniej, podczas naszej sobotniej listy przebojów TOP40PL

„Ta piosenka to właściwie swego rodzaju tęsknota za poczuciem bycia wystarczalnym. Tęsknota za kimś bliskim, kogo częścią życia pragnęliśmy być, do kogo nadal czujemy niesamowite emocje. I teoretycznie jest słabo, ale odnajdujemy w sobie siłę i moc do tego by stawić temu czoła i kiedyś być wszystkim dla kogoś, kto to doceni i będzie sprawiał, że wszystko będzie okej, że My, Ja i ty będziemy czuć się okej ze sobą. Postawiłam w tym utworze na czarno biały klip. Uwidacznia on charakter tej piosenki i jeszcze bardziej pozwala się z nią utożsamić. Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie to co dla Was stworzyłam. Jest to troszkę starszy utwór, który odczekał kilka lat w szafie by nareszcie ujrzeć światło dzienne.”

– komentuje Karolina

20-letnia Karolina Szczurowska zadebiutowała w 2018 roku w programie „The Voice of Kids” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, dwa lata później wydała swój debiutancki album „KARO” na którym znalazło się 10 utworów, z czego aż pięć to wydane wcześniej pojedyncze single m.in. utwór pt. „Poranna” z Antkiem Smykiewiczem. Album spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony dziennikarzy jak i indywidualnych odbiorców. W 2021 roku Artystka wzięła udział w dorosłej edycji programu „The Voice of Poland” trafiając do drużyny Marka Piekarczyka. Po rocznej przerwie spowodowanej rozpoczęciem studiów medycznych powraca z nowym materiałem, który jak sama mówi, jest podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie odbiorców i jednocześnie zakończeniem jej pewnego artystycznego etapu a zarazem zapowiedzią nowego wizerunku, który zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij