Jonas Blue i Julian Perretta mają idealną melodię na lato

Jonas Blue i Julian Perretta mają idealną melodię na lato

Jonas Blue, popularny twórca przebojów, wraca z nowym, wakacyjnym singlem „Perfect Melody”, w którym gościnnie zaśpiewał brytyjski artysta Julian Perretta.

„Perfect Melody” to najnowsza zapowiedź nadchodzącego albumu Jonas Blue „Together”. Pełną pozytywnej energii nową muzykę DJ-a i producenta poznawać będziemy przez cały rok.

Jonas i Julian długo przygotowywali się do współpracy po tym, jak spotkali się na jednym z francuskich festiwali w 2016 roku. Jak pokazuje „Perfect Melody”, warto było czekać. Piosenka stanowi idealną ścieżka dźwiękowa do letniego romansu, z przeszywającym, a jednocześnie figlarnym wokalem Perretty, który pobrzmiewa na tle delikatnej gitary, klawiszy i zaraźliwego bitu. Uniwersalny refren przekracza językowe bariery, sprawiając, że singiel jest na najlepszej drodze, by stać się globalnym hymnem lata 2022.

Ciąg dalszy pod reklamą

– Zawsze byłem fanem muzyki Juliana, więc kiedy spotkaliśmy się w 2016 roku, wiedziałem, że musimy coś razem zrobić. Kiedy tylko wysłał mi pomysł na „Perfect Melody”, od razu wiedziałem, że to coś wyjątkowego. Długo nam zeszło, tym bardziej się cieszymy, że w końcu możemy podzielić się naszym utworem z całym światem. Na dodatek w sam raz na lato.

– opowiada Jonas Blue.

– Od dawna jestem fanem popowych refrenów Jonasa i ważnych przesłań zawartych w jego tekstach. Chcieliśmy nagrać coś absolutnie wyjątkowego. Utwór, który będzie przypominał ludziom o miejscach na wakacjach, gdzie go usłyszeli. Piosenkę, która zdefiniuje pozytywny czas w ich życiu.

– dodaje Julian.

Ciąg dalszy pod reklamą

Za sprawą takich przebojów jak „Fast Car”, „Perfect Strangers”, „Mama” i „Polaroid”, Jonas Blue zgromadził 15 miliardów streamów, sprzedał ponad 75 milionów singli i zdobył 130 platynowych certyfikatów. Jego debiutancki album „Blue” zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii pokrył się złotem. Jonas współpracował z takimi gwiazdami jak Becky Hill, Rita Ora, Joe Jonas, Paloma Faith, Liam Payne, Tiësto, MK, R3HAB, RAYE, Raye, JP Cooper, Sabrina Carpenter, Ava Max czy Why Don’t We. Ponadto wyprodukował remiksy dla takich artystów, jak Ed Sheeran i Justin Bieber, Ellie Goulding, Regard, Madison Beer, Alok i Bastille. Ostatnio z Samem Feldtem powołał do życia projekt Endless Summer.

Julian Peretta dał się poznać za sprawą przełomowego singla „Wonder Why”, który promował jego debiutancką płytę „Stitch Me Up” z 2010 roku. Drugi album muzyka, „Karma” z 2016 roku, zawierał przeboje „Miracle”, „I Cry” i tytułowy. Pierwszy z wymienionych szybko stał się międzynarodowym hitem, docierając na listy w 13 krajach i rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy. Julian współpracował z takimi tuzami współczesnej popkultury, jak Mark Ronson, Ed Sheeran, Lil Baby, Lost Frequencies i Kygo, a ponadto supportował Beyoncé podczas trasy koncertowej w UK i USA.

Udostępnij