Jason Derulo z nową świąteczną piosenką „Closer To Christmas”

Jason Derulo z nową świąteczną piosenką „Closer To Christmas”

Jason Derulo rozpoczyna sezon świąteczny swoim nowym, radosnym singlem „Closer to Christmas”.


Jason Derulo zaprezentował najnowszy singiel, „Closer To Christmas”, rozpoczynając sezon świąteczny. Najnowszy z nieprzerwanej serii wydawnictw Derulo, obejmujący jego niedawną współpracę z wieloplatynową światową supergwiazdą, zdobywczynią nagrody Grammy, Meghan Trainor, przy optymistycznym singlu „Hands On Me”. Oboje artystów promowało singiel w mediach społecznościowych, a Jason zaprezentował go podczas spektakularnego występu na żywo w programie America’s Got Talent w stacji NBC.

„Closer To Christmas” zgromadził dotąd ponad 68 tys. odtworzeń na TikTok, a ponownie wykorzystano go na platformie ponad 90 milionów razy. Ta nieodparcie napełniona mocą świąt piosenka, jest doskonałą wizytówką charakterystycznego podejścia obu artystów do popowych hymnów. Do singla powstał lyrics wideo.

Ostatnia produkcja „Hands On Me” spotkałą się z aplauzem krytyków, takich jak American Songwriter, którzy nie kryli zachwytu: „Derulo zrobił karierę poprzez konsekwentne zmienianie kierunku brzmienia. W tej nostalgicznej piosence obaj artyści wydają się być w swoim żywiole”.

Jason Derulo wyrusza obecnie w obejmującą cały świat trasę koncertową „Nu King World Tour”, rozpoczynającą się 16 listopada wyprzedanym koncertem w Melbourne w australijskiej „Rod Laver Arena”, po której nastąpi seria występów w Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Portugalii, Kazachstanie, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Belgii, Niemczech, Austrii, Czechach, Włoszech i Szwajcarii.

W ramach trasy , w marcu 2024r, Jason Derulo odwiedzi również Wielką Brytanię, oraz Irlandię:

 

MON, MAR 4, 2024 BOURNEMOUTH INTERNATIONAL CENTRE, BOURNEMOUTH
TUE, MAR 5, 2024 CARDIFF INTERNATIONAL ARENA, CARDIFF
WED, MAR 6, 2024 THE O2, LONDON
FRI, MAR 8, 2024 UTILITA ARENA BIRMINGHAM, BIRMINGHAM
SAT, MAR 9, 2024 FIRST DIRECT ARENA, LEEDS
SUN, MAR 10, 2024 AO ARENA, MANCHESTER
TUE, MAR 12, 2024 OVO HYDRO GLASGOW, UNITED KINGDOM
THU, MAR 14, 2024 – 3ARENA, DUBLIN

 

Trasa zakończy się 8 czerwca 2024 r. Pełna trasa oraz bilety dostępne TUTAJ.

Zawsze aktywny Derulo po niedawno zakończonym pierwszym sezonie jako sędzia w The Voice Australia występuje u boku Alexandry Shipp ( Barbie, X-Men: Apocalypse ) w „Underwater” , romantycznym thrillerze w stylu neo-noir prezentowanym przez Interval Presents, wewnętrznej sieci podcastów grupy Warner Music. Seria jest historią miłosną opowiedzianą w formie narracyjnego albumu i zawiera zupełnie nową, oryginalną muzykę Derulo wplecioną w fabułę, tworząc innowacyjne i wciągające wrażenia słuchowe.

Udostępnij