Foy Vance, Ed Sheeran, Elton John i Keith Urban w nowej wersji „Guiding Light”.

Foy Vance, Ed Sheeran, Elton John i Keith Urban w nowej wersji „Guiding Light”.

Foy Vance z okazji 10 urodzin singla „Guiding Light”, wydał nową wersję utworu, w którym śpiewają międzynarodowe gwiazdy Ed Sheeran, Elton John i Keith Urban.


Dziesięć lat temu Foy Vance wydał „Guiding Light ” – piosenkę, która dzięki swojemu zachęcającemu przesłaniu dała nadzieję wielu ludziom „Kiedy muszę wrócić do domu / Jesteś moim światłem przewodnim”). Aby uczcić swoje przełomowe 10 urodziny, utwór został dziś wydany w specjalnej nowej wersji, w której śpiewają trzy międzynarodowe supergwiazdy Ed Sheeran, Elton John i Keith Urban.

Chórki będące tłem utowru tworzy wspaniała plejada gwiazd: Anderson East, Patrick Droney, Devin Dawson, Bonnie Bishop, Lisa Gray, Etta Britt, Bob Britt, Bear Rinehart (NEEDTOBREATHE), Josh Lovelace, Seth Bolt, Tyler Burkum i Randall Harris.

 

– Kiedy pisałem „Guiding Light”, czułem się zagubiony w swoim życiu, ponieważ straciłem rodzinę, przyjaźnie i umysł. Muzyka wniosła światło w ciemność. Melodia przypomniała mi, żebym szedł dalej, bez względu na to, jak długa jest podróż i jak bezsensowna się ona wydaje. To światło przewodnie to osoba lub rzecz, która prowadzi Cię z powrotem do bezpiecznej przestrzeni, w której możesz znaleźć swoje uzdrowienie. Zobaczyć, jak wiadomość dotarła do tak wielu ludzi na przestrzeni lat, jest naprawdę cudowna.

– mówi Foy Vance o utworze.

Ed Sheeran zaśpiewał także w oryginalnej wersji utworu „Guiding Light”, który znalazł się na albumie „Joy Of Nothing” (2013), który stał się przełomem dla północnoirlandzkiego piosenkarza i autora tekstów. Vance i Sheeran nie tylko przyjaźnią się od wielu lat, ale także regularnie współpracują i organizują wspólne trasy koncertowe; ostatnio Vance napisał utwór „Blue” z nowego albumu Sheerana „Autumn Variations” oraz „A Beautiful Game” dla serii Apple TV+ „Ted Lasso”, który był nominowany do nagrody Primetime Emmy 2023.

Udostępnij